ILONI by dilan, Salon de la Lingerie Uluslararası Fuarı’nda Yer Alacak

Rahatlık, stil ve zarafetin mükemmel birleşimiyle bilinen iç giyim markası ILONI by dilan, 20-22 Ocak 2024 tarihinde Paris de düzenlenecek olan “Salon de la Lingerie Uluslararası Fuarı’nda” yerini alacak.

Hem iç giyimde hem de dış giyimde kullanılabilecek parçaları bir arada sunan ILONI by dilan, feminen görünüm sağlayan rahat ve şık parçalarını Salon de la Lingerie Uluslararası Fuarı’nda “Genç Tasarımcılar Bölümü’nde” sergileyecek. 

Alışılmışın dışındaki tasarımlarıyla dikkat çeken ILONI by dilan markası, yenilikçi dokunuşlarla ürettiği iç çamaşırlarıyla göz dolduruyor. ILONI by dilan, vücut çeşitliliğini ön planda tutarak herkesin eşsiz güzelliğini kutlamasına olanak tanıyor.

Salon de la Lingerie Uluslararası Fuarı’nda Genç Tasarımcılar Bölümü’nde yerini alacak olan ILONI by dilan, markanın öne çıkan tasarımları, yenilikçi yaklaşımı ve özgün vizyonu ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Salon de la Lingerie Uluslararası Fuarı: Modanın Kalbinde Buluşma

İç çamaşırı sektörü için dünyanın önde gelen ticari fuarı olan Salon International de la Lingerie, Fransız ve uluslararası iç çamaşırı ve ev giyimi markalarını ve tasarımcılarını bir araya getiriyor. Stil kodlarını yeniden yorumlayan yaratıcı markalardan oluşan bir seçki, Salon International de la Lingerie’nin her edisyonunda ön plana çıkacak.

Salon International de la Lingerie, 1963’ten bu yana iç çamaşırı profesyonelleri için küresel bir lider olan Salon International de la Lingerie de Paris –  Paris Uluslararası İç Giyim Fuarı; günlük giyim, mayo ve iç çamaşırı markalarını bir araya getiriyor.

İç çamaşırı, mayo, ev giyimi, aktif giyim ve yaşam tarzı seçkisi, genç yetenekleri ve köklü markaları kararlı bir şekilde yenilikçi ve cesur bir yaklaşımla birleştiriyor. Yarının trendlerine dair uluslararası bir vizyon, 20-22 Ocak 2024 tarihleri arasında Paris, Porte de Versailles’da keşfedilecek.

Dilan Damgacıoğlu ve ILONI by dilan hakkında daha detaylı bilgi ve için https://www.ilonibydilan.com.tr    adresini ziyaret edebilirsiniz.