İlkbahar/Yaz 2023 Prada Linea Rossa Gözlük Koleksiyonu

Prada Linea Rossa İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunda yer alan güneş gözlükleri, hareket, performans ve değişim fikrini benimseyerek tasarlandı. Yeni Prada Linea Rossa Impavid Active koleksiyonunun tasarımı, spordan alınan ilhamı kent ortamıyla bir araya getirerek dinamizm ve modernliği birleştiriyor. Koleksiyonda yer alan modeller yüzü saran yapılar, ekstrem tasarımlar ve teknik detaylar ile bir araya geliyor. Modeller aynı zamanda Prada’nın minimalist stilini performans sporlarında kullanılan gözlüklere taşıyor ve ikonik Linea Rossa logosuyla hareketlendirilen bir kombinasyonda yerlerini buluyor.

PRADA LINEA ROSSA EYEWEAR

Sonbahar/Kış 2023 Prada Linea Rossa Active Güneş Gözlüğü Koleksiyonu 

Luxottica::release::1.N1_2023

Prada Linea Rossa Impavid Active koleksiyonunda yer alan güneş gözlükleri, sürekli evrim geçiren dinamik bir stile sahip.  Yüzü saran ön kısım, üst profillerde bulunan özel bir havalandırma sistemine sahip kalın silindirik lenslerle geliştirilerek tasarlanıyor. Gözlük sapları, katlandıklarında etkinleşen yenilikçi bir kopça teknolojisi sayesinde markanın spor standartlarını yansıtıyor.  Su itici lenslerle eşleştirilen Kauçuk siyah, kırmızılı kauçuk siyah ve siyahlı kauçuk beyaz renk alternatifleriyle sunuluyor. Lenslerin de mavi/mor ve yanar döner kırmızı olmak üzere ayarlanabilir iki alternatifi de bulunuyor. Mavi/mor lens deniz ortamında, yanar döner kırmızı lens ise şehirde renk kontrastını artırarak daha fazla detay görmenizi sağlayan gelişmiş bir görüş imkânı sunuyor.

Prada Linea Rossa Impavid Active koleksiyonunda bulunan yeni güneş gözlükleri özel, ultra hafif enjeksiyon ile tasarlandı. Çerçeve, modern tasarımını vurgulayan hafif eğimli profillerle kontrast yaratan net kesimli hatlara sahip. Modelin ince çizgisel saplarında Prada Linea Rossa logosu bulunuyor. Model siyah, kauçuk siyah, kauçuk beyaz ve kauçuk gri renk seçenekleriyle koleksiyonda yerini alıyor. Lenslerinde mavi/mor, gümüş ve kahverengi olmak üzere ayarlanabilir üç alternatifli model alternatifleri modelin cazibesini daha da ortaya koyuyor. Mavi/mor lens deniz ortamında, gümüş ve kahverengi cam ise şehirde renk kontrastını artırarak daha fazla detay görmenizi sağlayan gelişmiş bir görüş imkânı sağlıyor.