İlkbahar 2024’ün Dikkat Çeken Manikür Trendleri

Manikür yıl boyunca devam eden bir güzellik görünümü olsa da ilkbahar aylarında tırnaklarınıza konuk olan modeller konusunda biraz daha seçici davranabilirsiniz.

İlkbahar 2024’ün En Dikkat Çeken Manikür Trendleri / @haileybieber

İhtişam ve karmaşanın ilkbahar aylarında manikürlerinizi ele geçireceğinin haberini ilk bizden duyun! Tekdüze görünümlerin aksine her tırnakta farklı esintiler içeren manikür modelleri bu sezon yükselişe geçiyor. Mermaidcore, Barbie ışıltıları, coquette estetiği derken gündemimizi oluşturan trendler tırnaklarda da kendini gösteriyor.

İşte ilkbahar 2024’ün dikkat çeken manikür modelleri

Mermaidcore

@heygreatnails

Moda, güzellik ve yaşamın yanında tırnaklar için de oldukça eğlenceli geçecek olan bahar sezonu mermaidcore estetiğine hayat öpücüğü veriyor! Açık mavi damlacık görünümüyle toz pembeyi eşleştireceğiniz bu model baharın tazeliğini tırnaklarınıza kadar ulaştırabilir.

Sevimli-Tehlikeli

@heygreatnails

Kiraz mevsimi hiç olmadığı kadar yakın! Şimdiden manikürlerinize rezervasyon yaptırmak isteyen bu meyveyi en parlak ve en dikkat çeken haliyle ilkbahar aylarında tırnaklarınızda taşımak istiyorsanız, manikürcünüzden randevu almayı unutmayın!

Hologram Esintisi

@heygreatnails

Mavi, pembe, sarı, yeşil, mor… Manikürünüzde çiçek bahçelerinin en güzel renk tonlarını tercih etmek istiyorsanız hologram görüntüsü verilen bu çiçekli model, yeni ilham kaynağınız olmaya güçlü bir aday!

Çılgın Disko Topu

@heygreatnails

Biraz ışıltı, biraz eğlence… Pembe ve mor tonlarıyla baz oluşturulan bu hareketli maniler disko topu görüntüsü veren minik taşlarla çok daha eğlenceli hale geliyor! İlkbahar hiç bu kadar trend olmamıştı!

Parlak Leylak

@heygreatnails

Tırnaklarda tercihiniz sadelikten yanaysa bu mermer görünümlü leylak maniler ilkbahar sezonunda hem şık hem de trend olmanızı sağlayabilir. Bizden söylemesi…

Özgün Karmaşa

@haileybieber

Sizin için derlediğimiz ilkbaharın müjdeleyicisi manikür modellerini her tırnağınız aynı olacak şekilde tercih etmeyebilirsiniz. En başta söylediğimiz gibi eğlence yüklü olan bu sezonda karmaşa başrolde. Her modelden alacağınız minik ilhamlarla oluşturacağınız kendi özgün modelinizi tırnak sanatçınızdan talep edebilirsiniz. Kaos hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!