İlham Veren Tasarımlar ve Renklerle JYSK Bahçe Mobilyaları Yenilendi

İlkbaharın başlamasıyla birlikte yaz mevsimi de kapıya dayandı. JYSK’un yeni dış mekan ürün yelpazesi de tam zamanında müşterileriyle buluşuyor.

JYSK’un yeni dış mekan serisinde, doğadan ilham alan naturel ağırlıktaki renk kombinasyonları ile ön plana çıkan modern tasarımlardan oluşan bahçe mobilyaları ön planda. Evin keyfini ev dışına taşıyan, rahat, modern ve kullanışlı tasarımların arasında bahçe takımları, bahçe masaları, şemsiyeler, şezlonglar, hasır sepet ve saksılar mevcut. Kum rengindeki FURUSET bahçe takımı hafif ve portatif ürün yelpazesinin en gözde parçası. Hem oturma hem de sırtlıkta yer alan çizgileriyle doğal bir görünüm yakalarken, minimalist ifadesini kırmızı iplikleriyle dinamik hale getiriyor.

Ahşap bahçe mobilyaları 

JYSK’un ürün yelpazesinde ayrıca tüm ürünler gibi FSC® sertifikalı ahşap yeni ahşap bahçe mobilyaları da yer alıyor. İki yeni yuvarlak bahçe masaları olan HESTRA ve UDBYNEDER, bahçe sandalyelerinin birçoğuyla eşleştiği için kişisel bir dokunuşla kolayca takım haline getirilebiliyor. 

Dikkat çeken bir başka yeni ürün de RYDDET bahçe takımı. Masif, sert ahşaptan yapılan naturel renkteki bu takım, ahşabın sıcak ve rahat atmosferinden ödün vermeden modern bir görünüm sağlıyor.

BEDER minder saklama kutusu iki farklı alternatif ile dış mekanda depolama çözümü sunarken aynı zamanda dekoratif görünümü ve fonksiyonel tasarımı ile oldukça tercih ediliyor. Bahçenin büyüklüğünden bağımsız, minder ve yastıklar için şık bir saklama alankı haline gönüşüyor. 

Modern halat sandalyeler

Yenilikler arasında hasır detaylı yepyeni bir seri yer alıyor. Değişen hava koşullarına ve karşı dayanıklı, rahat ve şık tasarımı ile göz dolduran halat sandalyeler LABING ve ULLARED farklılık arayanlar için ideal.

Tüm yeni ürünler ve daha fazlası için Nautilus AVM, Torium AVM, Oasis Cadde AVM ve JYSK.com.tr mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.