İKONİK MY BURBERRY KOKUSUNUN YOĞUN VE TENSEL BİR YORUMLAMASI: MY BURBERRY BLACK

Markanın Kreatif Direktörü ve CEO’su Christopher Bailey tarafından parfümör Francis Kurkdjian ile birlikte hayata geçirilen My Burberry Black siyah Burberry Heritage Trençkottan esinlenilerek yaratıldı.

My Burberry Black, Londra bahçesine geri dönüyor; fırtına ve yoğun yağmurun, sıcak ve büyüleyici flora ile kontrastı. Şişenin tasarımı, siyah Burberry trençkotun çıplak bir tene dokunduğu andaki hisleri yansıtıyor. Güneşte kavrulmuş yasemin çiçeği, şeftali nektarı ve hoş gül kokusunun tensel dokunuşunu birleştiriyor. My Burberry’nin kalbindeki bu özel gül notası tatlı ve davetkar bir düğüm atarken, zengin amber derin ve büyüleyici bir şekilde kokuyu tamamlıyor.

 

burbery

Üst notalar

Yasemin çiçeği

Orta notalar

Tatlı gül ve şeftali nektarı

Alt notalar

Kehribar paçuli

 

KAMPANYA

Çekimleri Christopher Bailey’nin yaratıcı direktörlüğünde, fotoğrafçı Mario Testino tarafından çekilen kampanyada İngiliz oyuncu Lily James Burberry için ilk kez kamera karşısına geçiyor.

 

ŞİŞE

Yeni koku, tüm tasarımıyla siyah Burberry Heritage trençkotunun ayrıntılarını yansıtan zengin kehribar rengi cam şişesinde sunuluyor. Koyu kemik görünümlü taş rengi kapak, trençkotun özgün düğmelerini hatırlatırken; elle bağlanan İngiliz dokuması gabardin fiyongu ise 100 yılı aşkın bir süre önce Thomas Burberry tarafından icat edilen su geçirmez kumaşa bir övgü niteliğinde. Kokunun saklandığı kutu gabardinden esinlenilmiş bir dokuya sahip ve altın rengi kabartma bir fiyonkla süslenmiş.

FİYAT

My Burberry Black Parfum 90 ML – 430 TL

My Burberry Black Parfum 50 ML – 300 TL