Ignis Diamond’dan Annelere “Ayak İzi” ve “Flora” Koleksiyonu

Ignis Diamond “Ayak İzi” ve “Flora” Koleksiyonu ile dünyadaki en kutsal varlık olan annelerin, Anneler Günü’nü kutluyor.

Kişiye özel oluşturulan ve anlam yaratan modern tasarımları ile mücevher sektörünün özgün ve yenilikçi markaları arasında yerini alan Ignis Diamond, Anneler Gününde de duygulara zerafet katıyor.

Ayak İzi Koleksiyonu ile Annenizin Kalbine Dokunun

“Ayak İzi” koleksiyonu, anne olmanın yaşattığı hissi sembolize ediyor ve her çizgisini kalplerine kazıdıkları o izi her an üzerinde taşıma şansı sunuyor. Ayak izi veya el izi koleksiyon ürünleri, tamamen kişiye özel olarak hazırlanıyor ve 14k veya 18k plakalar üzerine işlenerek eşsiz bir ürüne dönüşüyor. Bu ürüne sahip olmak için yapılması gereken tek şey ise el veya ayak izinin net bir görüntüsünü paylaşmak…

Flora Koleksiyonu Çiçeklerin Anlamlı Dünyasına Davet Ediyor

“Flora” koleksiyonu, formları ve kokuları ile hayatımızı güzelleştiren çiçeklerin anlamlı dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Her çiçeğin temsil ettiği bir takım değerler ve duygular vardır. “Flora” koleksiyonunda yer alan “İris Çiçeği”, cennetin gözü olarak biliniyor. Aynı zamanda umut ve inancın sembolü olan bu özel çiçek, bilgelik, saygı ve övgüyü temsil ediyor.

En özel anlara anlam katan Ignıs Diamond’un “Ayak İzi” ve “Flora” koleksiyonuna, Anneler Günü’ne özel olarak sunulan cazip fiyatlarla www.ignisdiamond.com adresinden ulaşabilirsiniz.