İdaş’tan Teknoloji ve Mükemmelliği Birleştiren Yeni Modeller

Geçmişten günümüze yaylı yatak sektöründe teknoloji ve mükemmelliğin lider markası İDAŞ, yeni ürünlerini görünüce çıkardı. Tüketicilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda geliştirilen ‘Smart Energy’, ‘Collagen 30 Plus’, ‘Grandeur’ ve ‘Natura Smart’ vücut sağlığını ve kaliteli uykuyu hedefliyor.

Tam 60 yıldır yaylı yatak sektörünün öncülüğünü yapan İDAŞ, yenilikçi ürünleri ve modern robot teknolojisini kullanarak sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor. Sağlıklı uyku deneyimini ileri teknolojik tasarımlarıyla birleştirdiği yeni ürünlerini tüketiciye ulaştıran İDAŞ, yatak sektöründeki son teknolojileri mükemmellikle birleştiriyor.

OMURGA DESTEĞİ VEREN ‘SMART ENERGY’

İDAŞ’a özel tasarlanmış patentli Smart Spring iki fazlı paket yay teknolojisi sayesinde ‘Smarttech Energy Plus’ yatak, vücut ağırlığından bağımsız olarak önce yumuşak bir karşılama yapıyor. Konfor ve sonrasında optimum omurga desteği için daha sert ve sağlam bir uyku yüzeyi sunuyor. Tüm uyku pozisyonlarında omurgayı optimum düzeyde destekleyen akıllı yay sistemi ve derin dinlenmeye destek veren özel formüle edilmiş örgü kumaş yapısı sayesinde kullanıcıların zihinsel ve fiziksel yorgunluklarını iyileştirmeye yardımcı oluyor. 

CİLDİNİZİ UYURKEN DE DESTEKLEYEN ‘COLLAGEN 30 PLUS’

Beş bölgeli ağırlık dengeleyici paket yay sistemli ‘Collagen 30 Plus’ yatak, birbirinden bağımsız çalışan yay sistemi sayesinde vücudunuzun ağırlık bölgelerine farklı destekler uygulayarak, eşinizin dönme hareketlerini size hissettirmiyor ve böylelikle kesintisiz bir uyku konforu sunuyor. Kolajen içeren özel örgü kumaşı cilt sağlığının korunmasına yardımcı oluyor, eklem ağrılarının hafiflemesine ve kemik kaybının azalmasına destek veriyor. ‘Collagen 30 Plus’ özellikle 30’lu yaşlar ve üzerindeki kullanıcılar için maksimum uyku verimliliği sağlıyor.

KİLOLARI DERT ETMEYEN YATAK: ‘GRANDEUR’

‘Leggeth&Plath’ tarafından İDAŞ için özel olarak geliştirilen ‘weightless relaxion’ hibrit yay teknolojisi, iki katmanlı yay sistemi sayesinde vücut ağırlığından bağımsız olarak optimum omurga desteği veriyor ve her ağırlıktaki kullanıcının aynı konforu almasını sağlıyor. Özel tasarlanmış el işçiliğiyle hazırlanmış ‘Grandeur’, sahip olduğu ‘woolmark blend’ yün dolgusu ile de optimum ısı ve nem transferi sağlayarak doğal bir uyku ortamı sunuyor.

 4 MEVSİM UYKU KONFORU SAĞLAYAN ‘NATURA SMART’

Uykuya geçişte ergonomik karşılamayla sağlıklı bir uyku yüzeyi sunan ‘Natura Smart’, ısı düzenleyici keten dokusunun doğal yapısı sayesinde, vücut ısısını dengede tutarak uyku kalitesini artırıyor ve deliksiz bir uyku sağlıyor.