Humm Organic’ten Yılbaşı Sofralarına 5 Yeni Lezzet

Küçükten büyüğe herkes için sağlıklı, lezzetli ve organik atıştırmalıklar üreten Humm Organic, yeni yılı beş yeni lezzetle karşılıyor. Zeytinli grissini, çilekli yulaf bar, kakaolu fındıklı kek, muzlu kek ve havuçlu tarçınlı kek, yılbaşı sofralarına renk katacak vegan ve glütensiz yeni tatlar.

Humm Organic; küçükten büyüğe herkesin damak zevkine uygun sağlıklı atıştırmalıklarını, keşfedilecek yepyeni lezzetlerle çeşitlendirmeye devam ediyor. Kurabiye, meyve lokumu, kraker, bar, kek, grissini, atıştırmalık puf ve kahvaltılık gevrek olmak üzere 8 ana gruptan oluşan sağlıklı atıştırmalıklara eklenen 5 yeni lezzet; zeytinli grissini, çilekli yulaf bar, glütensiz kakaolu fındıklı kek, glütensiz muzlu kek ve glütensiz havuçlu tarçınlı kek. %100 organik bu lezzetlerin tümü vegan.

Humm Organic’in organik ve sağlıklı yeni nesil atıştırmalıkları; güne sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyenler, ara öğünlerinde farklılık arayanlar, spor yapanlar, vejetaryen beslenenler ve formuna dikkat edenler için keşfedilmeye değer.

Yüksek besin değerine sahip, sağlıklı ve aynı zamanda son derece lezzetli, her damak tadına uygun çeşit çeşit Humm Organic’ler, renkli yılbaşı sofranıza da keyif katacak.