Homend Küçük Ev Aletleri’nde “Hadi İndirim Günleri” Başlıyor

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend, küçük ev aletlerinde Temmuz ayına özel kampanya sunuyor. “Hadi İndirim Günleri “kapsamında yer alan belirli ürünlerde %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend, Temmuz ayına özel “Hadi İndirimli Günler” kapsamında gerçekleştireceği özel kampanyasıyla, belirlenen ürünlerinde %50’ye varan indirim avantajı sunuyor.  Homend ürünleri, kullanıcı dostu tasarımlarıyla rahat ve pratik bir kullanım deneyimi sunarken, sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli anlara da eşlik ediyor.

“Hadi İndirim Günleri”’nde Homend Pottoman Türk Kahve Makinası, Royaltea Smart Konuşan Çay makinası, Homend  Stand Mikserler, Vintage Functionall Mutfak Robotları, Filtre Kahve Makinaları, Tost Makinası ve Smootie Blender gibi belirli ürünlerde %50’ye varan indirimler yer alıyor.