Homend Gold Serisi ile Mutfaklarınız Işıldayacak

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri markası Homend’in altın rengindeki Gold Serisi ile mutfaklarınız ışıldayacak. Homend’in altın rengindeki tasarımlarında, Profassion Stand Mikser, Pottaman, Royal Tea Çay Makinası ve Toastbuster bulunuyor.  Şık tasarımlarıyla evlerin havasını değiştiren Homend, avantajlı fiyatları ile de gönülleri fethedecek…

Homend tasarımlarında yer alan Gold ürünler:

Homend Profassion 3078H Stand Mikser Gold

Homend Profashion 3078H Stand Mikser çelik döküm yapısı sayesinde uzun süreli kullanım özelliği ve maksimum performansı ile mutfakta olmayı keyif haline getiriyor. Farklı uçlara sahip olan Homend Stand Mikser ile istediğiniz karışımları hazırlamak artık çok kolay. Üç farklı karıştırma aparatı olan; yoğun hamurlar için yoğurma kancasını, orta yoğunluklu hamurlar için karıştırma ucunu ve sıvı karışımlar için çırpma ucunu kullanabileceğiniz mikseriniz sayesinde en kıdemli şeflere bile taş çıkartacaksınız. 5 lt’lik karıştırma haznesi sayesinde her tarifi zorlanmadan istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. 6 farklı hız ayarına sahip olan mikseriniz, 1500 Watt’lık motor gücü ile de göz dolduruyor. Sıçramayı önleyen özel tasarımlı kapağı en karışık tariflerde bile mutfağınızı kirletmeden temiz çalışmanızı olanak sağlar.

Homend Pottoman 1878H Türk Kahve Makinesi Gold

Türk Kahvesi Makinası arayanlara ideal seçim olacak Homend Pottoman eşsiz bir kahve lezzeti ile en keyifli anlarınızı unutulmaz kılacak. Özel ısı dengesi sayesinde, kahveyi yakmadan köz tadında pişirerek bol köpüklü kahve keyfi sunan Pottaman, geniş hazneye sahip olduğundan 5 fincan kahveyi aynı anda yapma özelliği sunuyor. Akıllı sensörleri sayesinde haznede yer alan miktarı algılayarak kahvenin taşmasını önler. Pişim sonrası kendini otomatik olarak kapattığı için başka işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Homend Royaltea 1778H Gold Çay Makinası

Çelikten üretilen çayı ve bitkileri sıkıştırmayan geniş yapısı suyu her noktaya yayarak çok daha sağlıklı ve lezzetli çay çeşitlerini zahmetsizce demlemenizi sağlıyor. Demliği 1 litre, su haznesi ise 1,9 litre olan Homend Royaltea 1778H ile 8 kişilik çay demlemek artık çok pratik. Üstelik su sızdırmayan özel gaga yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde bir damla suyu bile ziyan etmiyor. Su kaynadığında sıcak tutma sistemi devreye girerek, çay keyfinizin uzun süre devam etmesini sağlar.  360 derece dönebilen gövdesi sayesinde çay makinanızın etrafında dönmek zorunda da bırakmayarak kolay kullanım rahatlığı sağlar.

Homend Toastbuster

Tek seferde 6 adet tost yapabilme imkânı sunan Homend Toastbuster, çıkartılabilir plakası sayesinde temizleme konusunda kolaylık sağlar. 1800 güce sahip tost makinasında ızgara özelliği de bulunuyor. 4 kademeli sıcaklık ayarı ile kişiye özel kıvamda pişirmenin yanında yanma ve yapışma sorunları da yaşamazsınız. Isı ayar düğmesi ile kısa sürede istediğiniz ısıya ulaşabilmenin yanında kısa devre koruması ile yüksek güvenlikte sağlar. Dik konumu sayesinde mutfağınızda az yer kaplama özelliği ile de küçük mutfaklar içinde idealdir.