H&M SPOR’UN ÇARPICI TASARIMLARI SON TEKNOLOJİ İLE BULUŞUYOR

H&M’in İlkbahar sezonundaki yeni spor kampanyası şu soruyu soruyor: en iyi performansınızı gerçekleştirmek için neye ihtiyacınız var?

hm4

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, ister profesyonel olarak sporla uğraşan kişiler olsun ister sağlıklı yaşam adına günlük hayatında aktif yaşayanlar olsun herkese hitap edecek spor kıyafetler üretiyor. Kıyafetlerin en önemli özelliği bir moda markası olan H&M’in dünya trendlerini takip eden tasarım gücüyle yaratılmış olmaları. Ancak spor giyimin olmazsa olmazı olan performans da unutulmuyor. H&M Spor ürünleri ileri teknoloji ile işlevselliği arttıran önemli detaylara sahip.

En iyi performans için fonksiyonun yanı sıra kendini iyi hissetmenin de öneminin altını çizen H&M, spor rutinine görülmemiş bir şıklık katmayı hedefliyor. H&M Spor İlkbahar koleksiyonunda kadınlar için grinin tüm tonları ile birlikte toz pembe, siyah, beyaz, mavi renklerde yoga ve koşu taytları, spor sutyenler, rüzgârlıklar, şortlar ve atletler bulunuyor. Erkek koleksiyonunda ise koyu renkler hâkim. Koşu için tayt, şort, rüzgâr geçirmeyen kapüşonlunun yanı sıra şapka ve eldiven gibi aksesuarlar da bulunuyor.

hm3

ÜÇ YENİ SPOR ELÇİSİ

Bu sezon H&M Spor’un üç yeni elçisi var. 2011 yılında sırıkla atlama dalında Londra olimpiyatlarına hazırlanırken nörolojik bir rahatsızlık tanısıyla olimpiyat hayallerini bırakmak zorunda kalan Amanda Bisk bu elçilerden ilki. Bisk, profesyonel atletliği bırakmış olsa da Instagram’da yüzbinlerce takipçisine her gün nasıl daha sağlıklı yaşayacaklarını ve antreman rutinlerini öğretiyor. Diğer isim dünyanın en etkili 100 yoga eğitmeni arasında gösterilen, dünyayı gezen ve Vinyasa yoga öğreten Patrick Beach. Üçüncü elçi ise zorlu doğa koşullarında koşu alanında uzmanlaşmış antrenör ve atlet Tommy Puzey. Tommy Puzey’in pek çok maraton ödülü bulunuyor.

  hm2