Hızlı Adımların Rahatlığı: Skechers Go Run Consistent 2.0

Aktif yaşama adım atanların konforlu eşlikçisi Skechers, Go Run Consistent 2.0 ayakkabısını en rahat koşu deneyimi yaşamak isteyenler için geliştirdi. 

Hızlı Adımların Rahatlığı: Skechers Go Run Consistent 2.0

İmza konfor teknolojisini modaya taşıyan Skechers; aktif yaşam severlerin ihtiyaç duyduğu desteği sunan yeni koleksiyonu Go Run Consistent 2.0 ile maksimum performans ve üstün konforu bir araya getiriyor. Dinamik yaşamın ritmini benimseyenler için özel olarak tasarlanan bu yeni koleksiyon, spor tutkunlarına yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.

Sportif Kimliğin Anahtarı

Sporcuların ve aktif yaşamı severlerin ihtiyaç duyduğu desteğe konfor katmak için geliştirilen Skechers Go Run Consistent 2.0; iç tabanında kullanılan Air-Cooled Goga Mat™ teknolojisi ile darbeleri absorbe ederken, ULTRA GO teknolojisi ile ayakların ihtiyaç duyduğu desteği sağlayarak aktiviteler sırasında aranan rahatlığı sunuyor. Koşu için tasarlanan orta tabandaki M-Strike® teknolojisi ağırlık merkezini öne doğru yönlendirerek daha yumuşak adım geçişi sağlıyor. Kadın ve erkekler için çeşitli renk ve model seçenekleriyle Skechers Go Run Consistent 2.0, hem koşuda hem de günlük kullanımda rahatlık vadediyor.  

Hızlı Adımların Rahatlığı: Skechers Go Run Consistent 2.0

Koşuda Çabasız Şıklık: Go Run Consistent 2.0 – D’lites Jogger

Skechers’ın en sevilen modellerinden D’lites’ın çabasız şıklığını ve Go Run serisinin performans odaklı özelliklerini bir araya getiren Go Run Consistent 2.0 – D’lites Jogger, ileri teknoloji materyalleri ve ergonomik tasarımıyla her adımda maksimum destek sağlayarak koşu deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Gri ve bej renk seçenekleriyle Skechers Go Run Consistent 2.0 – D’lites Jogger modelleri aktif yaşam tarzını benimseyen erkeklerin ve hızlı adımlara şıklık katmak isteyen kadınların tercihi olmaya aday.

Yaşamın konfor gerektiren parkurlarını rahatlığı hissederek tamamlamak isteyenler için Go Run Consistent 2.0 Koleksiyonu Skechers mağazaları, Skechers App ve skechers.com.tr’de.