Himalaya Wellness Ailesi’nden Vazgeçemeyeceğiniz Leke Karşıtı Bakım Rutini

Etkinliğini kullandığı eşsiz bitkilerden alan Himalaya Wellness ailesi, Ayurveda metinlerinden ilham alarak 5.000 yıllık güvenilir içerikleri modern bilimle yorumluyor. Himalaya Wellness AR-GE laboratuvarlarında her bitkinin, bilinen ve bilinmeyen terapötik faydalarını belirlemek için ayrıntılı olarak inceleniyor. 

1930’dan beri cildimizde yaşadığımız sorunlara karşılık doğada ona iyi gelecek özel bir bitki bulunduğuna inanan Himalaya Wellness Ailesi’nden YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü ürün serisi akne sonrası, yaşlanma ve güneş lekelerini 1 haftada azaltmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki organik kaynaklı soğuk sıkım zerdeçal özü, melanin düzenleyici yapısıyla koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Ayrıca, formülündeki niasinamid antioksidan özellikleriyle serbest radikallerle savaşıyor ve böylece koyu lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Glikolik asit içeriği ise ölü deri hücrelerini arındırıyor ve yeni deri hücrelerinin oluşumunu teşvik ederek daha aydınlık, sağlıklı ve ışıltılı bir cilt elde etmeye destek oluyor. Seride bulunan Yüz Temizleyici, Peeling, Maske, Kağıt Maske, Yüz Kremi ve Serum, leke karşıtı bakım rutininizde cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir bakım deneyimi sunuyor.

Himalaya Wellness Ailesi’nden Vazgeçemeyeceğiniz Leke Karşıtı Bakım Rutini

Himalaya’dan vazgeçemeyeceğiniz leke karşıtı bakım rutini!

  1. Temizle:

Organik kaynaklı soğuk sıkım zerdeçal özü ve niasinamidin gücünü bir araya getiren, Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Yüz Temizleyici, Peeling ve Maske cildi temizleyip ölü hücrelerden arındırırken cilt lekelerini azaltmaya yardımcı oluyor ve ciltteki mat görünümü azaltarak cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

  1. Serum Uygula: 

Organik kaynaklı soğuk sıkım zerdeçal özü, Niasinamid ve %10 Glikolik asit ile zenginleştirilmiş, serinin olmazsa olmazı Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Serum, cilt lekelerini 1 haftada azaltmaya yardımcı oluyor ayrıca serbest radikallerle savaşarak, cildinizin doğal bariyerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Etkisi klinik olarak test edilmiş eşsiz formül sayesinde cildiniz aydınlık, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor.

  1. Nemlendir: 

Organik kaynaklı soğuk sıkım zerdeçal özünü, Niasinamid ve Glikolik Asit ile birleştirerek oluşturulan Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Krem, cildinizi derinlemesine nemlendirirken leke karşıtı etkisi ile cildinizdeki matlığı azaltmaya, cildinize aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Hafif ve hızlı emilen yapısı sayesine cildinizde ağırlık hissi yaratmadan cilt lekelerini 1 haftada azaltmaya yardımcı oluyor.


En iyi sonuçlar için Himalaya Leke Karşıtı ürün serisini birlikte kullanmanız öneriliyor.