Hilton Istanbul Bomonti’ye Yaz Geldi

Hilton Istanbul Bomonti’de, yazın tadını şehrin kalbinde yaşayın. Efore Spa’nın eşsiz atmosferinde sunduğu özel bakımlar ve açık havuzun keyifli atmosferinde şehrin karmaşasından uzaklaşıp ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin.

Güneşin yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde tatil günlerinin gelmesini beklemeyin! Hilton İstanbul Bomonti’nin açık havuzunda yaz tatiline çıkmış gibi bir gün yaşayın…Stresinizi ve yorgunluğunuzu atacağınız, kendinizi yeniden bulacağınız, güneşin ve yazın tadını çıkarıp, suyun serinliğini hissedeceğiniz Hilton İstanbul Bomonti’nin havuzu, sezon boyunca sizleri bekliyor. 

Şehrin kalbindeki otel; lezzetli yemekler, sağlıklı atıştırmalıklar ve ferahlatıcı içecekler eşliğinde havuz keyfi yapmanıza imkân veriyor.  Hilton İstanbul Bomonti’nin, Avrupa’nın en büyük ve ödüllü Eforea Spa’sında bulunan açık havuzu hem otel misafirlerine hem de rezervasyon yaptıran tüm ziyaretçilere açık. Üstelik otelde konaklayan misafirlere havuz keyfi avantajlı fiyatlarla sunuluyor.  0-16 yaş arası çocuklar için de yüzde 50 indirim yapılıyor.  

Eforea Spa’da yaz fırsatı

‘Şehrin içinde ama şehirden uzak’ hissettiren Hilton İstanbul Bomonti’nin Eforea Spa’sı; yoğun metropol hayatından uzaklaşıp, ruhen ve bedenen dinlenmenizi sağlıyor. Eforea Spa, vücudunuzdaki negatif enerjiyi atarak gevşemeniz, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmanız için yaza özel iki seçenek sunuyor.  Yüz veya vücut bakımı için rezervasyon yaptıran misafirler ve üyeler, ‘comfort zone’ yüz ve vücut ürünlerinde yüzde 20 indirim kazanıyor. Spa üyeliğinde ise; 6 aylık üyelik için kayıt yaptıranlara 1 ay hediye ediliyor.  Kampanya yaz sonuna kadar devam ediyor.