Hilton İstanbul Bomonti’nin Eforea Spa’sından Yaza Formda Girmek İsteyenlere Çok Özel İndirimler

Yaza daha zinde ve fit bir vücutla girmek isteyenlere ödüllü eforea Spa’sında benzersiz bakımlar sunan İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, bakım paketlerinde ve üyeliklerinde çok cazip avantajlar sunuyor. Mayıs ayı sonuna kadar eforea Spa’dan yıllık Spa üyeliği alan en az 3 kişilik gruplara %15 indirim ve her bir grup üyesine özel eğitmen eşliğinde ücretsiz bir ders hediye fırsatı sunulurken; yaza daha formda girmenizi sağlayacak 6’lı İnceltici Detox Bakımı’nda ise yüzde 20’ye varan indirim uygulanıyor.

hil

eforea™ Spa terapistlerinin daha fit olmak isteyenler için özel olarak hazırladığı İnceltici Detoks Paketi’yle kendinizi daha sağlıklı hissedecek ve yaza formda bir başlangıç yapabileceksiniz. 60 dakika süren uygulama, vücut hatlarını yeniden şekillendirirken, vücudunuzun daha sıkı hale gelmesini sağlıyor. Selülit belirtilerini azaltmaya yardımcı olan İnceltici Detoks Bakımı, selülitlerin kırılmasını sağlarken ödem atımına yardımcı oluyor; mikrosirkülasyonu artırıyor. Tüm vücuda uygulanan bakım, kişinin ihtiyaç duyduğu bölgelere göre de şekillendirilebiliyor.

eforea Spa’nın İnceltici Detoks Bakımı tek bir seans için satın alınabildiği gibi şimdi uygulamanın inceltici etkisinin daha kalıcı ve daha belirgin olmasını isteyenler için 6’lı paket satın alımında çok özel indirimler de sunuluyor. 

hil2

Avrupa’nın en büyük ödüllü eforea Spa’sı

Hilton İstanbul Bomonti’nin üç katına ve 3.300 metrekarelik dev bir alana yayılan ve 2017 World Luxury Spa Awards’ta iki dalda ödüle layık görülen Türkiye’nin ilk eforea Spa’sında, gönlünüzce arınıp tazelenmeniz için her türlü detay bulunuyor. Kompleks içerisinde son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 500 metrekarelik bir Fitness Center, sıcaklık ve su dengesi titizlikle denetlenen açık ve kapalı havuzlar, doğal ürünlerle donatılmış 14 uygulama odası, Vichy bakımı odası, geleneksel 3 Türk hamamı, 4 sauna ve 4 buhar odası yer alıyor. Çiftler ve özel organizasyonlar içinse, VIP bakım odaları ve VIP Türk hamamı rezerve edilebiliyor. eforea Spa’da Comfort Zone markalı doğal içerikli ürünler kullanılıyor.