Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da Eşsiz Spa Deneyimi

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center, şehrin merkezindeki konumuyla misafirlerine hem iş hem de turistik geziler için sunduğu ideal konaklama deneyiminin yanında, eforea Spa ile şehrin gürültüsünden ve stresinden kaçış imkanı tanıyor. Dünya Kadınlar Günü’nü sadece 8 Mart’ta değil, Mart ayı boyunca kutlamak isteyen Hilton İstanbul Bomonti, kadın misafirlerine eforea Spa’da Mart ayı sonuna kadar geçerli indirimler sunuyor.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da Eşsiz Spa Deneyimi

Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan, ödüllerle taçlandırılmış eforea Spa, misafirlerini “yeniden keşif ve kendini bulma” yolculuğuna çıkarıyor. Bu özel mekanda bedensel ve zihinsel olarak yenilenen konuklar, yerel kültürlerden esinlenilmiş terapiler içeren Essentials ve Escape Journey ritüelleriyle ışıltılarını ve iç dünyalarını keşfediyor. Yoğun etki gösteren göz çevresi bakımı, yenileyici asit peeling ve anında sıkılaştırıcı maske gibi ek uygulamalarla spa deneyimini zenginleştiren otel, misafirlerine dünyanın dört bir yanındaki spa kültürlerinden farklı tekniklerle özel deneyimler yaşatıyor.

EFOREA SPA’DAN MART AYINA ÖZEL İNDİRİMLER

Kadınlar Günü heyecanını Mart ayına yayan eforea Spa, kadın misafirlerine özel olarak yıllık üyeliklerde Mart ayı boyunca geçerli %15 indirim uyguluyor. Kadın misafirleri için hazırladığı kampanyanın yanında Ramazan ayını kapsayacak özel indirimi de duyuran eforea Spa, aynı gün iki farklı bakım için rezervasyon gerçekleştiren misafirlerine ikinci bakım için %50 indirim uyguluyor.

EFOREA SPA’DA BEDENİNİZ VE RUHUNUZ TAZELENECEK

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da signatür yenileyici cilt bakımı, C vitaminli aydınlatıcı cilt bakımı ve derin temizleyici cilt bakımı uygulamalarıyla kendinizi şımartabilir; volkanik taş masajı, kişiselleştirilmiş İsveç masajı, kas gevşetici spor masajı ve signatür ayak ve bacak dirilişi masajlarıyla yenilenebilirsiniz. İnceltici ve selülit giderici vücut bakımıyla selülit belirtilerinizi azaltırken, jet lag vücut bakımıyla tazelenebilirsiniz.

2017 Dünya Lüks Spa Ödülü’ne sahip olan, 3.300 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın en büyük eforea Spa’sında günün stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atabilir, kendinizi başka bir dünyada hissedebilirsiniz. Ruhsal ve bedensel yenilenmenin anahtarını sunan eforea Spa’da sadece dinlenmek ve rahatlamakla kalmayıp kendinize kaliteli bir zaman hediye edebilirsiniz.