Herbal Essences’ın “Onarıcı” Argan Yağı Serisi ile Canlı ve Güçlü Saçlar!

İngiltere’nin doğadan ilham alan bir numaralı saç bakım markası Herbal Essences’ın özel formüllü “Onarıcı” Argan Yağı Serisi, saçlarınızın yıpranmasına engel oluyor. Tek kullanımda saçları 2 kat daha fazla besleyen “Onarıcı” Argan Yağı Serisi ile daha yumuşak ve canlı saçlara sahip olun.

Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Serisi ile yıpranmış, kuru ve cansız görünüm gibi can sıkan durumlardan kurtulmak çok kolay! %95 doğal köken içeren, parafin, gluten ve renklendirici bulundurmayan Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Şampuan, saf sertifikalı bitki özleriyle tek kullanımda yıpranan saçlarınızı 2 kat daha fazla besleyerek* onarır. %96 doğal köken içeren Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Saç Kremi saçlarınızın yumuşak ve canlı kalmasını sağlarken %94 doğal köken içeren Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Maske saçlarınızı yıpranmalardan korumaya yardımcı olur. Herbal Essences “Onarıcı” Argan Sprey Yağ ise saçlarınızı kökten uca onarır ve onların sağlıklı bir şekilde uzamasını destekler.

Kuruyan ve yıpranan saçlarınıza her yıkamada bakım yaparak saçınızın doğal formunu en güzel şekilde gösterecek Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Serisi; saf, doğal ve sertifikalı bitkisel özlerden üretilir. Tek kullanımda saçlara kolayca nüfuz eder, hasarlı saçları onarıp yumuşatmaya yardımcı olur ve doğal parlaklık kazanmalarını sağlar.

Doğa ve hayvan dostu Herbal Essences’ın vegan formülü, PETA tarafından onaylı olarak hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Yıpranmış Saçlar İçin Saf Argan Yağlı Onarıcı ve Yenileyici Bakım:

  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Şampuan: Argan Yağı serisi, saçları tek kullanımda 2 kat daha fazla besler, üstelik vegan içeriğiyle doğayı destekler.
  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Saç Kremi: Zaman içerisinde yıpranmış saçların onarımına yardımcı olarak daha yumuşak ve canlı olmalarını sağlar.
  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Maske: Doğal kaynaklı içeriği ile saçları korumaya yardımcı olan bir maskedir.
  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Sprey Yağ: Saçları onararak saçların kökten uca sağlıkla uzamasını sağlayan bir yağdır.

Herbal Essences’ın ‘Sülfatsız Aloe & Bambu’ Serisiyle Yaz Aylarında Güçlü ve Doğal Saçlar! >>>