Herbal Essences Aloe ve Avokado Yağı Serisi ile Saçlarınız Neme Doysun!

İngiltere’nin doğadan ilham alan bir numaralı saç bakım markası Herbal Essences’ın Aloe ve Avokado Yağı serisi, saçlarınızın yıpranmasını kış aylarında da engelliyor.

Herbal Essences Aloe ve Avokado Yağı Serisi ile Saçlarınız Neme Doysun!

Sülfatsız Aloe ve Avokado Yağı Serisi ile kışın soğuk ve kuru havasına meydan okuyun, saçlarınıza derinlemesine nem kazandırın! Herbal Essences ile kış mevsimine doğal bir adım atın!

Herbal Essences Aloe ve Avokado Yağı serisi, kış aylarında etkisini gösteren soğuk havanın ve beraberinde getirdiği saç ve saç derisi üzerindeki olumsuz etkileri azaltıyor. Mevsim koşullarıyla meydana gelen kuru ve soğuk hava şartlarına karşı etkili bir kalkan oluşturan bu seri, saç ve saç derinize derinlemesine etki ederek kışın kuruluğuna karşı önlem almanıza yardımcı olur. Kuru saç ve saç derisi için ideal Herbal Essences Aloe ve Avokado Yağı serisi, içeriğindeki saf aloe ve avokado yağı ile saç ve saç derinize gereken nemi sağlayarak saçlarınızı kökten uca besler. Kış mevsiminin soğuk rüzgarlarına karşı Herbal Essences Aloe ve Avokado Serisi ile saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak parlak ve canlı saçlarınızla kışa hazır olun.

Herbal Essences Aloe & Avokado Serisi ile doğanın dokunuşunu saçlarında hisset

Yıpranan saçlarınıza her yıkamada bakım yaparak saçınızın doğal formunu en güzel şekilde gösterecek Herbal Essences Aloe & Avokado Serisi; gerçek doğal bitkisel özlerden üretilir. Kuru saç ve saç derisi için idealdir ve tek kullanımda saçlara kolayca nüfuz eder, hasarlı saçları ve saç derisini onarıp saçların kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur.

Herbal Essences Aloe ve Avokado Sülfatsız Şampuan, içeriğindeki saf aloe ve avokado yağı ile saçınızı ve saç derinizi nazikçe temizleyerek, nemlenmesini sağlar. Herbal Essences Aloe ve Avokado Sülfatsız Saç Bakım Kremi, her yıkamada kullanım için formüle edilmiştir, beslenmiş ve neme doymuş saçlar vadeder. Ultra besleyici doğal saç maskesini tamamlamak için kullanılır. Herbal Essences Aloe ve Avokado Saç Bakım Maskesi, hem saç hem de zihin için haftalık bir tedavidir. Saçlarınıza yumuşaklık ile nem kazandırır.