Her Neslin İkonu GAP Denim Koleksiyonu’nu Keşfedin

Zamansız ve ikonik parçalarıyla, modern ve cool stillere ilham olmaya devam eden GAP, 2024 İlkbahar Koleksiyonu’nda denim tarzındaki çeşitliliğini vurguluyor. Pantolonlar, ceketler, gömlekler, elbiseler ve çok daha fazla üründe, kumaş kalitesi ve mükemmel kalıplarıyla öne çıkarken kadın, erkek ve çocuklar için sezonun en trend modellerini sunuyor.

Kadınlar için sezonun en trend modellerini konfor ve mükemmel kalıplarla sunan GAP’te, stride, wide leg ve flare gibi trend modeller kadınların gardıroplarının vazgeçilmezleri olacak. Erkekler için ise hem yumuşak kumaşları hem de şık duruşlarıyla soft, softmx ve stretch gibi modeller öne çıkanlar arasında yer alıyor.

GAP, denim üretiminde gezegene olan sorumluluğuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Daha iyi bir Gap, daha iyi bir gezegen bakış açısıyla üretim süreçlerinde su tüketimini azaltmaya, sürdürülebilir malzemeler kullanmaya ve geri dönüşüme odaklanıyor. Üretim süreçlerinde kullandığı Washwell ™ teknolojisi sayesinde 2016 yılından bu yana 830 milyon litre su tasarrufu sağladı.

Bu sezon #GapDenim tercih edenler, hem denimle trendleri yakalıyor hem de dünya çapında çevre dostu uygulamalara katkı sağlıyor. İkonik denim koleksiyonuna GAP mağazalarından, mobil uygulamadan ve gapturkiye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz