Her koleksiyonda ayrı bir kimlik: Ethimo, Diseno Outdoor’da!

İtalya’nın tasarım ve zanaati buluşturan dış mekan mobilya üretiminin global arenada en tercih edilen markalarından biri olan Ethimo’nun 2024 koleksiyonları, yaz sezonu ile birlikte Diseno Outdoor showroom’unda yer alıyor.  Her biri farklı karaktere ve stile sahip Ethimo koleksiyonları, Akdeniz konformizminden, doğayla uyum içinde olan mimari ekollerden ve İtalyan geleneksel mobilya zanaatinin teknoloji ile buluşmasından ilham alıyor. Teras, bahçe, havuz çevresi ve veranda gibi yaz mevsiminin vazgeçilmez açık hava yaşam alanlarına seslenen Ethimo ürünleri, modern estetik, doğa, kültür ve prestijin, dengeli bir karışımı… Hem estetik hem de işlevsellik açısından üstün olan Ethimo ürünleri, yüksek kalite standartları ile üretilmekte. Her bir parça, doğal malzemeler ve İtalyan zanaat değerleriyle hayat buluyor.

Bahçe Mobilyasında İtalyan Bakış Açısı

Dış mekan mobilya sektörünün oyun kurucu markası olan Ethimo’nun 2024 tasarımları, yenilikçi malzemeleri, dayanıklılıkları ve kombinasyon özgürlükleri ile dikkat çekiyor. Tik ağacı odağındaki suya ve farklı çevre koşullarına dayanıklı ürünler ortaya çıkarmak ve onları farklı kumaş seçenekleriyle buluşturmak, Ethimo’nun ayırt edici özellikleri arasında.

Diseno Outdoor Mağazası ile Hayallerinizdeki Dış Mekânlara Ulaşın

Diseno Outdoor, Diseno’nun dış mekân dekorasyonunda hayal ettiğiniz tüm detayları gerçeğe dönüştüren, bütünüyle açık hava yaşam alanlarına seslenen yeni markası…Dünyaca ünlü markaların en seçkin ürünlerini bir araya getiren Diseno Outdoor, dış mekân yaşamının hem konfor, hem işlevselliği ‘tasarım’ çatısı altında görmek isteyenlerin yeni adresi. Mobilya, aydınlatma sistemleri ve tamamlayıcı aksesuarlar gibi dış mekan yaşama sanatına salon şıklığını taşıyan pek çok ürün ve markasıyla Diseno Outdoor, mimar, iç mimar ve tüm tasarım tutkunlarının açık hava dekorasyon ihtiyaçlarını karşılayan bir marka.

Ethimo ile birlikte Gandiablasco, Gervasoni, Tom Dixon, Moroso, Christina Lundsteen, Design By Us, Ferm Living, Gubi, Hay, &tradition, Audo Copenhagen, Normann Copenhagen, Reflections Copenhagen, Verpan, Norr11, Poiat ve Secto Design; Maze Interiors; Amura, Bitossi Ceramiche, Diesel Living byMoroso, Paola Paronetto, Mini Forms, Moroso, MOS Design; Heerenhuis, Zaha Hadid Design, DCW, ibride, Maison Sarah Lavoine, Meier, Dante; David Trubridge, B.D Barcelona Design, USM ve  Zietagibi tasarım dünyasının niş markaları ve en güncel ürün koleksiyonları da Diseňo’nun SKYLAND HOM’daki mağazasında yer almakta.