Hemington Sonbahar-Kış 23 /24 Koleksiyonu

Doğanın enerjisinden ilham alan Hemington’ın Sonbahar – Kış 23/24 Koleksiyonu; minimal zarafet ile konforu aynı anda yaşamak isteyen stil sahibi erkeklere hitap ediyor.

Doğal dokuları ve eşsiz tasarımlarıyla erkek modasında fark yaratan Hemington Sonbahar-Kış 23/24 Koleksiyonu; ilhamını doğanın en temel yapı taşları olan dört element; hava, toprak, su ve ateşten alıyor.

Sürdürülebilir lüks materyaller ve kusursuz detayları ustalıkla harmanlayan yeni koleksiyon; zarafet ve konforu aynı anda yaşatırken, ikonik desenlere ve çarpıcı renklere sahip tasarımları ile heyecan veriyor.

TRİKODA MÜKEMMEL UYUM

Hemington’ın alamet-i farikası trikolar, gündüzden geceye Hemington erkeklerine hayatın her anında eşlik ediyor. Hemington markasıyla bütünleşmiş ikonik Argyle desenli Triko Pololar ise ne istediğini bilen erkeklerin her sezon gözdesi oluyor. Triko blazer ceketler, merino kazaklar, kaşmir pantolonlar ile yapılan kombinler rafine şıklığı yeniden tanımlıyor. Saf kaşmir kazaklar ise asaletin öncüsü olarak Hemington Sonbahar-Kış 23/24 Koleksiyonu’nda yerini alıyor.

Sürdürülebilir lüksün öncüsü Hemington; ekose, jakar gibi eskimeyen desenleri modern şekilde yorumlayarak kullandığı ipliklerle üstün kalitesini ve doğal saflığını vurguluyor. Koleksiyonda dünyanın en geçerli sertifikalarından biri olan Woolmark logosuna sahip Merino Ekstra fine, Wool-Silk ve Pure Cashmere sertifikasyonuna sahip iplikler kullanılıyor. Sadece üst düzey ve yüksek kaliteli erkek markalarına verilen bu sertifikalar ve kaliteli elyafların kullanılması, Hemington’da kalite ve erişilebilirlik arasında mükemmel bir denge sunuyor.

Yelek, ceket gibi mevsimlik dış giyim ürünlerinin yanı sıra; soğuğa dayanıklı, yüksek performanslı, kaz tüyü ceketler de sonbahar ve kış ayları için sıcak, uyumlu ve konforlu bir stil vaad ediyor. Deri veya süet botlar, kravat, kemer, atkı, bere ve tüm aksesuarlar, kombinlerin mükemmel detayları arasında yer alıyor.

KONFOR VE RAFİNE ŞIKLIK BİR ARADA

Activewear & Loungewear Koleksiyonu

Fonksiyonel ve şık tasarımların yer aldığı koleksiyon; su itici özelliğe sahip dış giyim yelekler, terletmeyen ve kırışmayan trikolar, aktif kullanıma uygun ürün nitelikleri ve şıklıkları ile öne çıkıyor.

Konfor odağında tasarlanan Loungewear kapsül koleksiyon, rahat hissetmek istediğiniz anlar için ideal parçalar sunuyor. Triko pantolonlar, fermuarlı üstler, saf pamuk basic tişörtler ve evde konfor sağlayan birçok üründen oluşuyor.

Baba & Oğul Koleksiyonu

3-10 yaş arası erkek çocuklar için hazırlanan koleksiyon babaları ve oğullarını ortak şıklıkta buluşturuyor. Doğal, renkli triko kazak ve aksesuarlara eşlik eden chino ve kadife pantolonlar baba ve oğulların tazına şıklık ve konfor katıyor.

Aspen

Rafine zevklere hitap eden ASPEN Koleksiyonu lüks ve konforu seven erkeklerin vazgeçilmezi.

Zarif tasarımlar, sımsıcak tutan elyaflar gardırobunuzda hem kayak stilinize hem de şehrin soğuk günlerinde size konforu hem de her zaman olduğu gibi ikonik tasarımlarıyla size kaliteli ve şık bir giyim deneyimi sunuyor.

Hemington Sonbahar Kış 23-24 koleksiyonuna; markanın seçkin lokasyonlardaki mağazalarından ve hemington.com.tr online mağazasından ulaşılabilir.