Hemington Aspen Koleksiyonu ile Kayak Sonrası Şık Bir Stil

Hemington Aspen Koleksiyonu, ilhamını Colorado dağlarının eşsiz ve doğal güzelliğiyle birlikte Aspen bölgesinin kayak sporu mirasından alıyor.

Hemington Aspen Koleksiyonu ile Kayak Sonrası Şık Bir Stil

Doğal dokuları ve eşsiz tasarımlarıyla erkek modasında fark yaratan Hemington, kayak sporundan esinlendiği Aspen Koleksiyonu’nda şıklık ve kaliteyi buluşturuyor. Lüks ve konforu bir arada sunan fonksiyonel ve şık Aspen koleksiyonu soğuk kış günleri için sıcak ve uyumlu bir alternatif sunuyor

KAYAK TATİLİ İÇİN MÜKEMMEL SEÇENEKLER

Aspen Koleksiyonu, kayak sporunun enerjisinden, dağlarıyla meşhur Colorado ve Aspen’in kayak sporu sonrası stilinden ilham alarak tasarlandı. Koleksiyonun her parçasında, dağların karlı zirvelerinden esinlenilmiş detaylar ve işlevsellik ön planda. Kaşmir ve saf doğal elyaflar ile üretilmiş benzersiz tasarımların yer aldığı koleksiyonda; dış giyim, atkı ve bere, kaşmir karışımlı tartan gömlekler, kar motifli kazaklar ile kış dönemi için ideal seçenekler bulunuyor. 

Aspen Dağı motifli kazak ise koleksiyonun çarpıcı ürünleri arasında yer alırken kalite ve konfor arayışındaki erkeklerin kış stilini ayrıcalıklı kılıyor. Yumuşacık dokusuyla lüks giyim deneyimi yaşatan koleksiyondaki parçaların her biri kış kombinlerinin vazgeçilmezi haline geliyor. 

Babalar ve Oğulları da Kış Stilini Birlikte Paylaşıyor…

Aspen Koleksiyonu baba ve oğullarına sömestr tatillerinde eşlik ediyor.   3-10 yaş arası erkek çocuklar için hazırlanan ve babalar ile oğulların aynı şıklığı ve konforu paylaşmasını sağlayan Aspen Koleksiyonu; terletmeden sıcak tutan ürünler ile sıcacık bir kış deneyimi yaşatıyor.

Koleksiyonda yer alan kombinler arasında, kaşmir karışımlı tartan desenli gömlekler, doğal yün kazaklar, aksesuar ve daha fazlası yer alıyor. Özen ve sevgi ile hazırlanan bu koleksiyon ile babalar ve oğullarına Colorado ruhunu birlikte keşif için bir imkan sunuyor.

Hemington Aspen Koleksiyonu’nun yer aldığı Kış 2023/24 koleksiyonuna; markanın seçkin lokasyonlardaki mağazalarından ve hemington.com.tr online mağazasından ulaşılabilir.