Hayatın Kokusu Her Yerde Yanınızda Selin Mini Parfümlü Kolonya Serisi İle Ferahlığı Cebinizde Taşıyın

Türkiye’nin ilk kolonya markası olan Selin, Mini Parfümlü Kolonya serisi ile ardıçtan lavantaya, hanımelinden bahçe gülüne, hayatın kokusunu çantanıza, cebinize taşıyor. 35 ml’lik mini boyutuyla günün her saati yanınızda yer alan Selin Mini Parfümlü Kolonya Ailesi, sıcak yaz günlerinde tazelenmenize ve ferahlamanıza yardımcı olarak, modunuzu hızlıca yükseltmenizi sağlıyor.

Geçmişten günümüze değişmeyen bir geleneğin öncüsü olmaya devam eden Selin Kolonya, mini kolonya serisi ile bu geleneği pratikleştirerek, günlük yaşamın her anına taşıyor. Doğadan aldığı ilhamı Hayatın Kokusu serisine yansıtan Selin, bu seride yer alan Ardıç, Bahçe gülü, Hanımeli, Lavanta, Sığla ve Mavi Ladin kokulu kolonyalarının mini boylarıyla benzersiz bir seçki sunuyor.

Orman ve çiçek bahçelerinden gelen ferahlık

Ofiste yoğun tempodan sıyrılarak verilen molalarda, öğle yemeklerinden sonra, sıkılınca, bunalınca, yorulunca, terleyince, her an her yerde ferahlık, tazelik ve yenilenme vaat eden Selin Mini Parfümlü Kolonya Serisi, günlük yaşamdan kısa bir süre de olsa uzaklaştırarak sizi ormanlara ve çiçek bahçelerinde kısa bir gezintiye çıkaracak.