Güneşlenme Sonrasında Cildinizi Aloe Vera ile Rahatlatın!

Güneşlenme sonrasında gerginleşen, yoğun bakıma ve neme ihtiyaç duyan cildinizin artık çok özel bir destekleyicisi var: Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Jel.

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Jel, yüzde 90 oranında içerdiği aloe vera (sarısabır) özsuyuyla güneşte kuruyan, tahriş olan ve hasar gören cildinize yoğun bakım sağlar, gerginliğini hafifletir, rahatlatır ve ferahlatır. Öte yandan cildinizin doğal yapısını ve yumuşaklığını korur, cildinizi besler, nemlendirir ve yenilenmesini destekler. 

Pompalı özel bir şişede sunulan Thalia Natural Beauty Onarıcı ve Nemlendirici Jel’in etken maddesi olan aloe vera, Afrika kökenli bir bitkidir ve 400 farklı türe sahiptir. Mısırlılar tarafından “ölümsüzlüğün bitkisi” olarak tanımlanan aloe veranın yaprakları kırıldığında ortaya çıkan jelimsi özsuyunda 20 mineral, 18 aminoasit ve 12 vitamin vardır. Bu jelimsi özsu, cilt bakımının bir adım ötesine geçmek, cildin en alt katmanlarına bile bakım, nem, ışıltı ulaştırmak için son derece idealdir. 

SLS, SLES, paraben ve parafin gibi insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen, yüzde 100 doğal Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Jel’in çok önemli bir özelliği daha var. Gücünü aloe veranın iyileştirici gücünden alan jel, ciltteki pek çok problemin ve enfeksiyonun giderilmesinde de son derece etkili.  Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Jel, akneyle harika bir şekilde savaşırken mantar, sedef, egzama oluşumunda ve tedavisinde önemli faydalar sağlar. Yanık, yara ve böcek sokması durumlarında cildi daha çabuk iyileştirir. Epilasyon işlemleri ve ameliyat izleri gibi problemlerin giderilmesini başarıyla destekler.