Güneşin Tadını BEE’O APICARE Güneş Kremleri ile Çıkarın!

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O Propolis, Apicare güneş kremi serisi içerdiği propolis ve doğal mineral filtresi ile tüm ailenizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor. BEE’O Apicare serisinde yer alan yüz, vücut ve güneş sonrası kremi içerdiği shea yağı ve aloe vera ile yapışkan bir his bırakmadan cildinizi nemlendirirken aynı zamanda besliyor ve yumuşaklık sağlıyor.

Bu yaz güneşin keyfini patentli saf Anadolu propolisi, mineral çinko, shea yağı, jojoba yağı ve aloe vera içeren BEE’O Apicare güneş korucuyu ürünleriyle çıkarın.  Vücut ısımızdan uyku düzenimize kadar tüm biyolojik ritmimizi etkileyen, hayat kaynağımız güneşin cildinizdeki etkisini nazik bir dokunuşa dönüştürmek için BEE’O Propolis tamamen doğal Apicare Kremlerini üretti. Besleyici gücünü Anadolu propolisinden alan ürünler, doğal mineral filtresi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda cildinize nem ve bakım sağlıyor.

BEE’O Apicare Yüz Güneş Kremi Güneşin Zararlı Işınlarından Kaynaklı Oluşan Güneş Lekelerinin Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Oluyor!

BEE’O Apicare Yüz Güneş Kremi: İçeriğinde, saf Anadolu propolisi, non nano çinko, zeytinyağı ve aloe vera bulunan BEE’O Yüz Güneş Kremi tamamen doğal bileşenlerden oluşuyor. 50+ SPF özelliği sayesinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlarken, güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Güneşe çıkmadan 30 dakika öncesinde yüze uygulanması tavsiye edilen BEE’O Yüz Güneş Kremi, kolayca sürülerek cilt tarafından hızla emilerek koruyucu bir tabaka oluşturuyor.

BEE’O Apicare Güneş Sonrası Losyonu: Güneş ışınlarına maruz kaldıktan sonra cildin ferahlığa ihtiyacı vardır. Çünkü cilt güneşlenme sonrası kurur ve elastikiyetini kaybeder. BEE’O Güneş Sonrası Losyonu; Anadolu propolisi, non nano çinko, zeytinyağı, aloe vera, susam yağı ve E vitamini içeriği ile yaz aylarında kuruyan ve hasar gören ciltleri nemlendirerek korumaya yardımcı oluyor. Tamamen doğal bileşenlerden oluşturulan, renklendirici ve paraben içermeyen ürün cilde anında ferahlık vererek rahatlatıyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan losyon, güneşin, denizin ve havuzun ciltte yarattığı kurutucu etkiyi hafifletiyor ve bakımını sağlıyor.

BEE’O Apicare Çocuk Güneş Kremi ile Çocuklarınız Her Mevsim Güvende! 

BEE’O Apicare Propolisli Çocuk Güneş Kremi: Çocukların ciltleri yetişkinlerden daha ince olduğu için güneşten gelen UV ışınlarına bağlı hücresel hasarların oluşma riski daha yüksektir. Anadolu Propolisi, non nano çinko, B5 vitamini ve shea yağı yağı ile tamamen doğal bileşenlerden oluşan BEE’O Apicare Çocuk Güneş Kremi, 50+ SPF ile güneş yanığına karşı koruyucu özellik göstererek çocuklarınızın cildini koruyor. Çocukların hassas ciltlerine uygun olan hipoalerjenik bu ürün güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturuyor.

BEE’O Apicare Vücut Güneş Kremi: Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE’O Propolis AR-GE merkezindeki uzmanlar tarafından geliştirilen krem, saf Anadolu propolisi ve doğal mineral filtresi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, cildinizin nem dengesini sağlıyor. İçeriğinde, Anadolu propolisi, non nano çinko, shea yağı ve aleo vera bulunan ürün, renklendirici, koruyucu madde ve paraben içermiyor.