Güneşe Karşı Tam Koruma COSMED’de

Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, tüm cilt tiplerine özel sunduğu çözümlerle sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor. COSMED; kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve etkili ürünleriyle bu yaz da cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan özel seçenekler sunuyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik vegan markası COSMED, dünya standartlarında ürünler geliştirmeye devam ediyor.

COSMED’den devrim niteliğinde çözüm

“Sun Essential Invisible Sun Stick SPF50”, güneş korumasını pratik bir hale getiriyor. Hafif formülüyle UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu bir koruma sunan stick, güneş yanığı ve cilt hasarını etkili bir şekilde önlüyor. Kompakt stick formatıyla kolay ve gün boyunca tekrar uygulama imkânı sağlayan ürün, göz çevresi ve dudak üstü kullanımına uygun. Gözenekleri tıkamadan kusursuz, mat bir bitiş sağlayan yağsız ve non- komedojenik formüle sahip sun stick, sağlıklı bir koruma sağlıyor.

Güneş koruyucu ve makyaj bazı bir arada

“Sun Essential SPF50 Güneş Serumu”, hem güneş koruyucu hem de makyaj bazı olarak kullanılan çok yönlü formülüyle dikkat çekiyor. Hafif, serum benzeri dokusu cilde kolayca yayılan ürün, kusursuz makyaj uygulaması için pürüzsüz bir zemin oluşturuyor. Yüksek SPF50 koruma sağlayan güneş serumu, zararlı UV ışınlarından cildi koruyarak güneş yanığı ve erken yaşlanma riskini de en aza indiriyor. Glowy Güneş Serumu, cildin doğal ışıltısını artırırken ciltte ışıltılı ve parlak bir bitiş bırakıyor.

Çok yönlü saç bakım çözümü

“Perfecting Keratin Spreyi”, saçı zararlı UV ışınları dahil çevresel etkilerden korumak için tasarlanmış çok yönlü bir saç bakım çözümü olarak formüle edildi. Hafif sprey, her saç telinde koruyucu bir bariyer oluştururken saçı güneşin kurutucu ve zararlı etkilerinden koruyor. Ürün, düzenli olarak ısı araçları kullananlar için ideal bir seçenek olan ısı koruması da sağlar. Kolay tarama özelliği sayesinde saçtaki kırılma riskini azaltan sprey; saçı pürüzsüz, yönetilebilir ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.