Güneş Gözlüksüz Çıkmadığımız Günler Geldi

Bol güneşli günlerde ihtiyaç duyduğumuz ve yanımızdan ayırmadığımız güneş gözlüklerinin zamanı geldi. Bahar ve yaz şıklığının vazgeçilmez parçası olan güneş gözlükleri, farklı yüz tiplerine uygun en trend seçenekleri ile Boyner’de yer alıyor.

boyner

Özellikle sıcak günlerde mevsimin keyfini doyasıya çıkarırken, güneşin zararlı ışınlarından da kendimizi korumamız gerekiyor. Bol güneşli günlerin en önemli yardımcılarından biri olarak imdadımıza yetişen güneş gözlükleri, aynı zamanda kıyafet kombinlerimize ayrı bir şıklık katıyor.

boyner3

Boyner, yeni sezonda bahar ve yazın dinamizmini, güncel moda trendlerini yansıtan zengin seçenekli ve rengârenk bir güneş gözlüğü koleksiyonuyla moda severlerin karşısına çıkıyor. Hem kadınlara hem de erkeklere stil sahibi bir görünüm kazandıran güneş gözlüklerinin tasarımlarında sezonun trend renkleri ve modelleri dikkat çekiyor. Farklı tarzlara hitap eden Boyner güneş gözlüğü koleksiyonunda; klasik, sportif, retro ya da trendy seçenekler yer alıyor.

boyner2

Boyner’de; Ray-Ban, Michael Kors, Emporio Armani, Prada, Vogue, Oakley, Burberry, Dolce Gabbana, Miu Miu, Osse, Mustang, Limon gibi hem dünyadan hem de Türkiye’den birçok markanın birbirinden şık güneş gözlüğü seçenekleri müşterilerle buluşuyor.