Gündüzden geceye adapte olan kombinler

DeFacto, günün yoğunluğunda kendini şık ve rahat hissetmek isteyen kadınlar için tasarladığı casual ürünlerle güçlü, dinamik ve cesur bir tarz sunuyor. Parlak renkli takım elbiseler, geometrik kesim tulumlar ve her sezonun vazgeçilmezi trikolar kendine güvenen kadınlar için kusursuz bir görünüm vadediyor.

Global giyim markası DeFacto, günün stresinde, koşuşturmasında şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için hazırladığı casual parçalarla sokakta, ofiste ya da davetlerde cesur ve dinamik bir tarz sunuyor. Parlak renkli, rahat kesimli ceket ve pantolonlar sezonun trendlerini yansıtırken, modanın zamansız klasiği ceket etek takımları kendinden emin bir stil yaratıyor.

DeFacto koleksiyonlarında yer alan casual parçalar, toplantı ve ofis yaşamınızda şıklığınıza dikkat çekerken, doğal görünümüyle etkileyici gücünüzü artırıyor. Geometrik kesimli tulumlar, farklı kesimlerdeki pantolonlar, cropped trikolar ve ceketler ise gündüzden geceye kolaylıkla adapte olan kombinlerin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor.