Gün Boyu Belirgin Buklelere Kavuşun

Yeni nesil saç bakım markası URBAN Care’ın ‘’Sülfatsız’’ Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter serisi ile gün boyu mükemmel buklelere sahip olabilirsiniz.
Seri, aileye katılan Yeni iki ürünü ile birlikte birbirini tamamlayan 6 farklı ürün seçeneğinden oluşuyor.

SAF SU KADAR TEMİZ ; YENİ MICELLAR SHAMPOO

Buklelerinizin ağırlaştığını hissediyorsanız bakımınıza URBAN Care Micellar Şampuan ile başlayabilirsiniz.

Saç ve saç derisini nazikçe, ağırlaştırmadan ve derinlemesine arındıran Sülfatsız formüllü Micealar Şampuan, saç derisindeki kir ve kalıntıları kusursuz şekilde arındırır. Hyaluronik Asit desteği sayesinde buklelerin ağırlaşmadan nemlenmesine, kırılmaların ve koparak dökülmelerin azalmasına yardımcı olur. Hibiscus Çiçeği ve Shea Yağı ile buklelerin elektriklenmesini azaltarak, parlaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Micellar Şampuan yoğun köpük yapısıyla saç diplerinde oluşan kiri, yağı ve kalıntıları gidermek için adeta bir mıknatıs görevi görür. Özel geliştirilen formülünde bulunan salisilik asit ile kuruyan saç derisini nemlendirip, pul pul dökülen deriden kurtulmaya yardımcı olur. Derinlemesine temizlenmiş, dolgun ve sağlıklı görünen bukleler elde etmenizi destekler.

YOĞUN NEM DEPOSU : duş öncesi yoğun bakım maskesi  

Sadece 5 dakikada neme doymuş, onarılmış saçlar

Yüksek antioksidanlar, A ve C vitaminleri yönünden zengin yoğun besleyici formülü ile saçları nemlendirerek yumuşaklık sağlar. Buklelerin onarılmasını, elektriklenme ve kabarmasını önler.

Saçta nemi hapsederek kabaran ve elektriklenen saçları kontrol altına alır ve mükemmel bukleler sağlar!