Gülşen Ozan Çolakoğlu Boşanıyor! Onur Akay Her şeyi anlattı…

Gülşen Ozan Çolakoğlu boşanma haberleri ile sık sık karşılaştık. Çift her defasında bu iddiaları yalanlasa da “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” sözünü hep bir yerlerde hatırladık. Güzel giden evlilikte yaşanan krizleri Şarkıcı ve söz yazarı Onur Akay anlattı.

Gülşen Ozan Çolakoğlu Hakkında Çıkan Boşanma İddiası Üzdü!

Sahnedeki iddialı kıyafetleri ve yeni şarkısı Lolipop’un kapak fotoğrafıyla gündemde olan Gülşen ile ilgili bir iddia herkesi şaşırttı. Gelen  son dakika iddiasına göre  Gülşen‘in evliliği çatırdadı.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Gülşen ile eşi Ozan Çolakoğlu arasında yaşananların perde arkasını kaleme aldı.

“ASLINDA DOĞRUYDU”

Akay, “Müzik piyasasında her şey çabuk duyulur. Gülşen ve eşi  Ozan Çolakoğlu‘nun zaman zaman boşanacakları iddia edilmişti ve o iddialar aslında hep doğruydu. Bir süredir Gülşen’in sahnelerde tercih ettiği kıyafetler, bu evlilikte hep kriz çıkarıyordu ve her zaman araya birileri giriyor, çifti barıştırıyordu” diyerek şoke etti.

“BOŞANMA KARARI ALDILAR”

Sözlerini sürdüren Onur Akay, “Ancak bu sefer aralarında çıkan ‘Lolipop’ ve ‘Kucak Dansı’ krizini aşabilecekler mi bilmiyorum. Ozan Çolakoğlu ve eşi Gülşen boşanma kararı aldı. Ozan, Gülşen’in yeni şarkısı ‘Lolipop’ için çektirdiği fotoğrafları görünce çok sinirlenmiş ve şarkının o fotoğraflarla çıkmasını onaylamamış.

‘EVİ TERK ETTİ’ İDDİASI

Kucak dansı ise uzun süredir yaşanan bu krizde bardağı taşıran son damla oldu. Ozan Çolakoğlu boşanmak istediğini dile getirerek evi terk edince, Gülşen de dün o fotoğrafları paylaştı.

“Şu anda bazı müzisyenler çifti barıştırmak için araya girdi ama ‘Lolipop’ ve ‘Kucak Dansı’ krizi bu evlilikte son noktayı koyacak gibi.” ifadelerini kullandı.

Onur Akay Kimdir?

Onur Akay (d. 28 Nisan 1977, Ankara), Türk sanat müziği ses sanatçısı, bestekâr, şair, yazar, sunucu ve oyuncudur.

Onur Akay, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Musikisi Nazariyatı bölümünde altı yıl okudu ve Haliç Üniversitesi Türk Musikisi Ses Eğitimi bölümünü bitirdi. Prof. Dr. Alâeddin Yavaşca, Süheyla Altmışdört, İsmail Hakkı Özkan ve Nevin İnam Karındaş gibi dönemin en önemli hocalarından musiki dersleri aldı. Büyük bestekârlardan Prof. Dr. Selahattin İçli ile İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda yer alan odasında, uzun yıllar beste üzerine çalışmalar yapan Akay, ayrıca dönemin en önemli bestekârları Avni Anıl, Erol Sayan, Amir Ateş, Necdet Varol ve Sadun Aksüt’le meşk ederek, yine beste üzerine çalışmalar yaptı. Ünlü şairler Halil Soyuer ve Cemal Safi ile şiir çalışmaları da yapan sanatçı, üç sene ünlü oyuncu Semih Sergen’den diksiyon ve güzel Türkçe konuşma dersleri aldı.