Gül Çukur ile Aile Dizimi Kampı Alaçatı’da

Uzmanlık alanları arasında ilişki koçluğu, dişilik ve kadın çalışmaları, meditasyon, aile dizimi ve atalarla bağ olan Gül Çukur bu defa sizleri köklerinize doğru bir yolculuğa çıkarıyor. 11 -13 Kasım tarihleri arasında Alaçatı’da konumlanan Hotel Barbarossa’da gerçekleştirilecek aile dizimi kampında soyağacınızdan getirdiğiniz gizemi keşfedeceksiniz.

“Şimdi başka insanların elini tutup kendi geçtiğim yollardan onların rahatça geçebilmelerine rehberlik ediyorum; çünkü o yolu çok iyi tanıyorum. Yol boyunca pek çok soluklanma duraklarımız var:  Öncelikle kendim, annem, eşim ile ilişkilerim; bunun yanı sıra bu ilişkilere zemin oluşturan atalardan gelen aile kayıtları. Keşfetmenin tarifsiz heyecanını birlikte yaşamak için buradayım” diyen ilişki koçu ve aile dizimi uzmanı Gül Çukur sizi atalarınızla bağ kurmaya Alaçatı’ya davet ediyor.

11 – 13 Kasım tarihleri arasında Hotel Barbarossa’da gerçekleştirilecek Aile Dizimi Kampı’nda köklerinizden, atalarınızdan bugünkü yaşamınıza getirdiklerinizin gizemini anlamak ve geçmişten özgürleşmek isteyenleri bu yolcuğunun bir parçası olmaya çağırıyor. Aile diziminin yanı sıra şifa gecesi, meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ile dikkatinizi dışarıdan içeriye yani kendinize doğru çevireceksiniz.

Rayına oturtamadığınız ilişkileri düzeltmenin, bolluk ve bereket inançlarının, kronik hastalıkların ve devam eden iç huzursuzluklarının köklerine doğru bir yolculuğa çıkacağınız kampa katılmak için 0533 167 87 47 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.