GUESS Originals x J Balvin Amor Koleksiyonu 12 Mayıs’ta Geliyor

GUESS Originals, GUESS Originals x J Balvin Amor Koleksiyonu kapsamında yeniden ünlü müzisyen ve moda ikonu J Balvin ile çalışmaktan onur duyuyor. Balvin’in “The Boy from Medellin” belgeselinden ilham alan koleksiyon, GUESS’in DNA’sında yer alan ikonik desenleri ve kaliteli kumaşları harmanlayarak Balvin’in şöhretin ötesindeki kişiliğini ve ruh sağlığı yolculuğunu daha derin bir şekilde ele alıyor. Koleksiyon, 12 Mayıs 2022 Perşembe günü guessoriginals.eu adresinde ve belirli GUESS mağazalarında satışa sunulacak.

Balvin yeni proje hakkında şöyle konuştu: “GUESS ile yıllardır birlikte çalışıyoruz. Aramızda müthiş bir uyum var. İş ilişkisinden öte bir dostluk ilişkisi içerisinde iş birliği yapıyoruz. Nicolai ve GUESS ile çalışırken bir ailenin parçasıymış gibi hissediyorum. Bu yeni projede ise bu sıralar fazlaca ihtiyaç duyduğumuz barış ve sevgi duygularına odaklanıyoruz.”

Evrensel “amor y paz (barış ve sevgi)” mesajının etrafında şekillenen GUESS Originals x J Balvin Amor koleksiyonu, mutluluğun ve olumlu duyguların dünyaya yeniden hakim olması isteğiyle atılan bir adım. GUESS Originals Marka Ortaklığı Direktörü Nicolai Marciano şu yorumlarda bulundu: “Jose ile iş birliğimiz, GUESS’in olumlu hisler uyandırma misyonunu yerine getirirken bir yandan da hayranları ile kendisinin önemsediği konular arasında daha derin bir bağ kurmaya devam ediyor. Koleksiyon, parlak renklerle, barış ve sevgi temalarıyla ve özellikle de öz sevgi hissiyatıyla öne çıkan evrensel bir tasarım dili sunuyor.”

Kampanya videosunun yönetmeni Colin Tilley ise şunları ekledi: “GUESS ile çalışmak hayal gibiydi, Jose ile birlikte çalışmak zaten her zaman özel bir deneyim. Bu müthiş kampanyada ikisini bir araya getirerek tarih yazdık! Bu proje ile beraberlik duygusunu ön plana çıkarmak istedik.”

Koleksiyon, birçok farklı tonda canlı ve pastel rengi bir arada sunuyor. Her bir parçadaki girdap, kalp ve yonca gibi etkileyici desenler, koleksiyonun eğlenceli atmosferine katkıda bulunuyor. Markanın DNA’sına sadık kalan erkek koleksiyonu, rahat profili ve kaliteli fitilli kumaşıyla öne çıkan GUESS Originals kargo pantolonuna ve uyumlu mayolarla birlikte sunulan rayon kumaştan dikilmiş çevre dostu kamp gömleklerine yeni bir yorum getiriyor. Denim kamyoncu ceketi ve marangoz pantolonu gibi temel parçalar, kapsül koleksiyonun genel temasına hitap eden canlı desenlerle geliştiriliyor. Kadın koleksiyonu ise rahat ve desenli gömlekler, uyumlu mayolar, üstler ve çeşitli kombinler yapabileceğiniz parçalar sunuyor. Kroşe üstler ve elbiseler gibi yazlık giysiler ve parlak renkli aksesuarlar koleksiyona son rötuşu eklerken, hem GUESS Originals’ın hem de J Balvin’in rahat ve canlı yaşam tarzına atıfta bulunuyor.

Herkes için ruh sağlığının önemini vurgulayan bu koleksiyon, erkeklere ve kadınlara yönelik çeşitli parçaların yanı sıra çocuklar için özenle seçilen tarzları da kapsıyor. Kampanyaya ve diğer GUESS x J Balvin içeriklerine en iyi moda ve yaşam tarzı dergilerinden, www.GUESS.eu adresinden, GUESS’in sosyal medya platformlarından, GUESS perakende mağazalarından, dış mekan reklamlarından ve diğer online ortamlardan ulaşabilirsiniz.