Göz Alıcı Kirpikler İçin M·A·CStack Legit Lift Primer ile Tanış!

M·A·CStack ailesi genişliyor! Bu sonbaharda, M·A·CStack Legit Lift Lash Primer ve ikonikleşmiş Chestnut rengindeki zengin kahverengi dudak kaleminden ilham alınarak yaratılan yeni kestane rengi M·A·CStack Maskara, kirpiklere ekstra hacim, uzunluk, kaldırma ve tutuş sağlıyor.

M·A·CStack Legit Lift Lash Primer, ihtiyaçlarını karşılamak için burada! Yenilikçi formülü sayesinde tüm maskaralarla uyumlu bir şekilde çalışarak kirpiklerine ekstra hacim, uzunluk, kaldırma ve tutuş sağlar. Anketlerimize göre, tüketicilerin yüzde doksan üçü primer kullanımıyla birlikte maskaranın göz çevresine bulaşmasının gözle görülür şekilde azaldığını ve yüzde doksan ikisi kirpiklerin daha uzun, dolgun ve kalkık göründüğünü onaylıyor.

Legit Lift Primer’ımızın üstün ipeksi-serum dokusu, hint yağı ve pro-vitamin B5 ile zenginleştirilmiş ve patentli ClayWax Kompleksi’nden türetilmiştir. Eşsiz formülü sayesinde çekici ve topaklanmayan kirpikler sunar.

Yeni nesil kıvrık fırça teknolojisi, formülü kolayca kirpiklere uygulama sağlar ve kökten uca en kısa kirpikleri bile belirginleştirir. Her kirpiği eşit şekilde kaplamak için optimal miktarda serum primer tutacak bir hazne oluşturur ve kirpikleri gün boyu sabitler.

M·A·CSTACK LEGIT LIFT PRIMER VE CHESTNUT M·A·CSTACK MASCARA İLE KİRPİKLERİNİN POTANSİYELİNİ KEŞFET 

Son olarak primerlenmiş kirpiklerini M·A·CStack Maskara ile eşleştirmeyi ve bakışlarınıza ekstra bir çekicilik katmayı unutma! İkonik kestane rengi dudak kalemimizden ilham alınarak geliştirilen bu yepyeni zengin kahverengi tonuyla MACStack Maskara, favori MAC ürünlerinizden biri olacak.