Gourmet Ladies ürünleri Sadece Watsons’ta!

Doğal bileşenlerle oluşturulmuş, sağlıklı üretim ve sürdürülebilirlik ilkelerine sahip çıkan ‘Gourmet Ladies Beauty Farm’ ürünleri watsons.com.tr’de satışta. Vegan sertifikalı doğal içeriklere sahip ürünler sunan marka, ‘Cherry Me Up Natural Lip-Cheek Blush’ ve ‘Sugar Babe Natural Lip Scrub’ı satışa sundu. Önümüzdeki dönemde, ‘Gourmet Ladies Beauty Farm’ ailesinin vegan makyaj kategorisindeki yeni ürünleri de Watsons’ta satışa sunulacak.

Bir “İTÜ Çekirdek” ve KOSGEB girişimi olan Gourmet Ladies, faaliyetlerini sürdürüyor.

Yaşam kalitesini iyileştirme odaklı Gourmet Ladies, doğal içerikli ve sürdürülebilir ürünleri ile vegan kozmetik ürünlerini dijital pazar yerleri ve gourmetladies.co’dan sonra watsons.com.tr’de de satışa sundu.

Ezgi Nur Aydın Hacıevliyagil’in KOSGEB’in kadın girişimci eğitimini tamamlayarak kurduğu lokal bir dünya bir markası olmayı hedefleyen Gourmet Ladies, önümüzdeki dönemde cilt bakımı kategorisinde; yeni vegan-doğal makyaj ürünleri ve fonksiyonel bitki bazlı gıdalar geliştirmeye devam edecek.

İçeriğinde bulunan doğal yağlarla nemli, hafif yapısıyla yanak ve dudaklara doğal ve canlı bir görünüm kazandıran Cherry Me Up Natural Lip-Cheek Blush ve formülünde yer alan siyah havuçla dudaklarda antioksidan etki sağlayan Sugar Babe Natural Lip Scrub, watsons.com.tr’de.

Cherry Me Up Natural Lip-Cheek Blush: 290 TL

Sugar Babe Natural Lip Scrub: 190 TL