Göçmen Artisan Bakery Dünya Kruvasan Günü’nü Kutluyor

Göçmen Artisan Bakery, Dünya Kruvasan Günü’nü özel bir etkinlikle kutluyor. 30 ve 31 Ocak tarihlerinde, Galata’daki yeni şubesinde, kruvasan severleri benzersiz bir gastronomik deneyime davet ediyor.

Göçmen Artisan Bakery Dünya Kruvasan Günü’nü Kutluyor

İki gün boyunca kruvasan tutkunlarını ağırlıyor ve onları zengin lezzetleriyle tanıştırıyorlar. Baristalarının elinden çıkan sıcak ve aromatik kahvelerin yanında, gerçek tereyağı ile ustalıkla hazırlanan dışı altın sarısı ve çıtır, içi kat kat ve yumuşak, tadına doyulmaz sade kruvasanları ücretsiz olarak sunarak bu özel deneyimi tamamlıyorlar.

Pastacı kreması, taze çilekler ve file bademle bezenmiş Çilekli Kruvasandan, Akdeniz yeşilliği, domates, salatalık, kaşar peyniri ve leziz dana jambon ile taçlandırılmış Dana Jambon Kruvasana ya da espressolu çikolata dolgulu ve karamel kaplı Mocha Kruvasana kadar gerçek tereyağı kullanılarak tamamen orijinal reçetesine uyarak hazırlanan kruvasanları 12 farklı lezzet ile Göçmen’de sizleri bekliyor. 

30 ve 31 Ocak tarihlerinde canlı kruvasan yapımını izleyebilir, şeflerle tanışabilir, kruvasanın tarihçesini keşfedebilir ve sıcak içeceklerinizin yanında sundukları ücretsiz sade kruvasanlarıyla, kış günlerinde içinizi ısıtacak lezzetleri ile tanışabilirsiniz. Ayrıca, diğer kruvasan çeşitleri ile Türkiye ve dünyanın dört bir yanından seçtikleri, coğrafi işaretli ürünlerle hazırlanan, tamamı el yapımı eşsiz lezzetleri de keşfedebilirsiniz.

Göçmen Artisan Bakery, Dünya Kruvasan Günü’nde sizi kruvasanın muhteşem dünyasına davet ediyor. Her bir ısırıkta, ustalığın ve mükemmel lezzetin bir araya geldiğini hissedin!