Gece Hayatı Oligark İstanbul ile Hareketleniyor

Havaların güzelleşmesi ile birlikte pek çoğumuz açık havada keyif yapabileceğimiz ve yemek yerken aynı zamanda eğlenebileceğimiz mekan arayışına girdik. Bu arayışa son veren Oligark İstanbul, kentin gece hayatına yepyeni bir soluk getiriyor. 2500 kişilik açık hava kulübü, farklı konsepteki barları ile günbatımlarının ve yaz gecelerinin buluşma noktası olacak olan Oligark İstanbul, DJ performansları ile özlediğimiz eğlence anlayışını getirecek.

Üç yıl önce kapılarını açan Oligark İstanbul, kentin eğlence hayatını hareketlendiyor. Kuruçeşme’de boğaza sıfır, 5 bin metrekarelik alanda konumlanan mekan, kış aylarında bünyesinde bulundurduğu restoranı ve kışlık gece kulübü ile; yaz sezonunda ise yaklaşık 2500 kişilik gece kulübü ile hizmet veriyor. İstanbul’un en büyük eğlence ve etkinlik mekanı olan Oligark İstanbul’un müzikleri deneyimli DJ’lerine emanet.

İstanbul Boğazı manzaralı gece kulübü ile geç saatlere kadar hizmet veren mekanda, gece kulübünün müzik konsepti dünya dans müziğinden seçmelerden oluşuyor. Günbatımıyla birlikte Lounge Bar’da chill out ile başlayan müzik, gecenin ilerleyen saatlerinde ise hareketleniyor. Özel localarda sınırsız eğlence yaşatan mekanda sezon boyunca Türk ve yabancı isimler kabinde çalacak.

Oligark İstanbul gece hayatını hareketlendirirken gündüzleri de boş bırakmıyor ve farklı mutfak alternatifleriyle de ön plana çıkıyor. Ringa Balık,  Oligark’da konuklarına meze ve balık çeşitleri sunarken Ali Ocakbaşı ise lezzetli et çeşitlerini misafirlerinin beğesine sunuyor. Dünya lezzetlerini tercih edenler ise Oligark’ın kendi bünyesinde bulunan “Oligark Restoran”da buluşuyor. Menüde öne çıkan lezzetler arasında şefin et ziyafeti, deniz mahsüllü risotto ve dinlendirilmiş ızgara dana pirzola bulunuyor.

Toplamda 850 kişilik yemek kapasitesi ile misafirlerini ağırlayan Oligark İstanbul’a ulaşım deniz yoluyla da yapılabiliyor.

Oligark, birbirinden leziz menüsü, DJ performanslarının yer aldığı gece kulübü ve en güzel kokteyllere eşlik eden Lounge barı  ile haftanın her günü saat 10.00- 05.00 arasında misafirlerini bekliyor.