FOREO Imagination ile Eşsiz Bir Maske Deneyimi!

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO doğal bakımı tercih edenleri, kendi maskelerini kendi yapmaktan hoşlananları, kişisel bakımına özen gösterenleri cilt bakımında ezber bozacak yeni ürünü FOREO Imagination™ ile tanıştırıyor. Türünün ilk örneği olan FOREO Imagination™, mutfağınızdaki taze malzemeleri kullanarak hazırladığınız ev yapımı maskelerin etkisini arttırmaya ve kremsi bir yapıya sahip olmalarına yardımcı oluyor.

Günümüzde birçok kişi cilt bakımında ev yapımı maskelerden yararlanıyor. Bu ilgi gün geçtikçe de artıyor. Yapılan araştırmalara göre pandemi döneminde ev yapımı maskelerle ilgili internet aramaları yüzde 233, her ay ev yapımı maske kullananların oranı ise yüzde 41 arttı. Kadınların yüzde 57’si güzellik ve cilt bakımında doğal ve temiz içeriklerin kendileri için en önemli nitelikler olduğunu, yüzde 47’si ise evde yaptıkları güzellik rutinlerini eğlenceli ve tedavi edici bulduklarını söylüyor. Bu bilinçle hareket eden İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun yeni ürünü FOREO Imagination™ şimdi Türkiye’de de raflardaki yerini alıyor.

FOREO Imagination™, mutfağınızdaki maskelerle hazırlayabileceğiniz, ev yapımı maskelerin kremsi bir yapıya sahip olmasına, maskenize eklediğiniz malzemelerin emilimini arttırmasına ve böylece sağlanan faydanın artmasına yardımcı oluyor. Kullanımı da son derece kolay! Kendi maskenizi yaratmak için dileğiniz ürünleri hazırlayıp içine bir tatlı kaşığı FOREO Imagination™ ekleyip karıştırmanız yeterli… Hiçbir ürünle karıştırmadan tek başına nemlendirici bir maske olarak da kullanabileceğiniz FOREO Imagination™ temiz içeriğiyle de dikkat çekiyor. FOREO Imagination™ paraben, sülfat, mineral yağ, alkol, parfüm içermiyor.