FLORMAR HD KOLEKSİYON İLE FİLTRELERE SON

 

Ciltte filtre etkisi yaratan yeni teknolojisi ile kusursuz bir görünüm sağlayan Flormar’ın yeni koleksiyonu HD karşınızda!

HD pack

Modaya uygun ve güvenilir ürünleri ile Flormar; ince yapısı ile kusursuz görünüm sağlayan fondöten ve kapatıcıları, cilt kusurlarını gizleyen sculpting pudrası, hacim veren maskarası, on altı renk seçenekli rujları ve trend aksesuarları ile HD Collection sayesinde filtrelerden kurtulun!

Esnek tonları ve ince yapısı ile eşsiz görünüm sağlayan “Invisible cover HD Foundation”

Cilt makyajında hem doğal hem de kusursuz görünüm sağlayan Invisible cover HD Foundation;  ince yapısı, yoğun kapatıcılık sağlayan yağsız kremsi formülü ile gün boyu pürüzsüz görünüm vaad ediyor. HD Foundation’in ultra ince kremsi yapısı ve yoğun kapatıcılık sağlayan formülü ile kusursuzlaştırıcı etkisine bayılacaksınız!

Kusursuz makyajlarınızın vazgeçilmezi “Oval Foundation Brush”

2017 sezonunun trendi oval fırçalar HD Collection’da yerini aldı! Likit fondötenlerinizle rahatça kullanabileceğiniz Oval Foundation Brush kolay ve kusursuz uygulama için en büyük yardımcınız olacak.

HD COLLECTIONCilt kusurlarınızı “Dark Circle HD Concealer” ile ortadan kaldırın!

Mükemmel görünümün olmazsa olmazı kapatıcıdır diyenler için Dark Circle HD Concealer karşınızda! Özel reçeteler ile hazırlanan Dark Circle HD Concealer, gözaltında oluşan mor halkaları ve diğer cilt kusurlarınızı kolayca kapatmanızı sağlıyor.

Eşit ve kolay dağılım sağlayan “Oval Concealer Brush”

İnce ve yuvarlak yapısı ile kolay kullanım ve homojen dağılım sağlayan Oval Concealer Brush ile kapatıcılık hiç bu kadar kolay olmamıştı!

“Sculpting HD Powder” ile yenilikçi çizgiler!

Yüz hatlarınızı yeniden şekillendirebileceğiniz Sculpting Hd Powder ile doğal bir görünüm sağlamak mümkün! Kadifemsi yapısı ile aynı palet içerisinde açık ve koyu iki tonun yer aldığı Sculpting HD Powder’ın renklerini ayrı ayrı kullanıp belirgin ve aydınlık bir görünüm sağlayabilirsiniz…

Kirpiklerinize ekstra uzun görünüm sağlayan “Rising Lash HD Mascara”

Rising Lash HD maskaranın üç etkili özel fırçası ile hacimli, uzun ve dolgun kirpiklere birkaç kolay dokunuşla sahip olacaksınız… Kremsi yumuşak dokusu ve özel silikon fırçası ekstra dolgunluk sağlarken, içerdiği özel tokoferil asetatı sizi UV ışınlarının zararlı etkilerinden koruyacak!

“Weightless HD Lipstick” ile dudaklarınız karakterinizi yansıtacak!

Kremsi ve hafif yapısı, trendi on altı renk alternatifi ile Weightless HD rujlar, serinin en iddialı ürünlerinden. Ayrıca içeriğindeki özel nemlendirici yağlar ile kuruluk hissi olmadan uzun süre rahat kullanım sağlıyor.