FEDEZ’DEN ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ: CHIARA FERRAGNI EVLENİYOR

Kimilerinin heyecanla kimilerinin nefretle beklediği nişan sezonu geldi çattı. Sezonun muhtemelenen çok ses getiren evlilik teklifi ve nişan haberi ise İtalyan moda ikonu Chiara Ferragni ve müzisyen sevgilisi Fedez’den geldi.

Chiara-Ferragni-Fedez

Aşklarıyla düşman çatlatan, çeşitli dergilere kapak olan, muhtemelen yüksek dozda nazar toplayan cool çift Chiara Ferragni ve Fedez evleniyor. Üstelik romantik evlilik teklifleri listesinde üst sıraları zorlayan bir teklif ile..

Büyük haberi ve o muhteşem anı Instagram hesabından paylaşan Chiara Ferragni de evlilik teklifini en az bizim kadar beğenmişe benziyor..

Müzisyen sevgilisi Fedez konser sırasında sahneye davet ettiği stil ikonu sevgilisi Chiara Ferragni’ye ithaf ettiği şarkıyı söylemeye başladı.. Sahnede heyecanla neler olduğunu anlamaya çalışan Ferragni, evlilik teklifini dinlerken duygusal anlar yaşadı.

Mutluluklarıyla çektikleri nazar yetmezmiş gibi milyonların önünde canlı canlı bu anı ölümsüzleştiren sevgililerin görüntülerini paylaşıyor ve düğün detaylarını heyecanla bekliyoruz.

Cuore in arresto, favorisca i sentimenti ?

Chiara Ferragni (@chiaraferragni)’in paylaştığı bir gönderi ()