Fear of God Athletics’ 2023-2024 Sezonu İlkbahar Koleksiyonu Tanıtılıyor

Fear of God Athletics 2023-2024 Açılış Sezonu İlkbahar Koleksiyonu, markanın açılış kampanyasıyla başlayan hikayesinin bir sonraki bölümünü gün yüzüne çıkarıyor.

Yeni ilkbahar koleksiyonu, markanın performans sporları dünyası ile Fear of God vizyonunu birleştiriyor. Bu sezon, Athletics markasının başarıyla büyümesiyle birlikte, yeni ilkbahar koleksiyonu marka temel taşlarının yeni yorumlarını sunuyor. adidas, “Üç Çizgili Marka”,- ilkbahar koleksiyonu ayrıca, hareketi ve performansı yüceltmek için Athletics vizyonuna yeni eklemeler de getiriyor. Bu, yeni Athletics 86 Hi ve hareketi ve performansı yüceltmek için tasarlanmış giysileri içeriyor. Yeni sezonun temel parçaları arasında sporcu atletleri, koşu alt katmanları ve şortlar bulunurken, açılış koleksiyonunda tanıtılan süet polar ürünler de markanın tasarım mükemmelliğine saygı duruşunda bulunurken olan devamını yansıtan yeni renklerle geri dönüyor. Fear of God, varoluşun en yüksek halinin tasarımını yansıtıyor. Her yeni koleksiyonunda, kendi üç direğinin çeşitliliği ve birliği aracılığıyla uyum içinde bir yer ediniyor. Bu direkler – Fear of God, ESSENTIALS ve Athletics – ile bir üçlü oluşturuyor: “Üçü birlikte’’ Bu direklerin üstünde Fear of God’un kalbi ve niyeti yatıyor. 

Fear of God Athletics ilkbahar koleksiyonu, 3 Nisan Çarşamba günü fearofgod.com, adidas CONFIRMED uygulaması ve seçkin global perakendecilerde satışa sunulacak.