Farmasi’den 2019 İlkbahar/Yaz Mezuniyet Makyajı Tüyoları

Bu sezon mezuniyetlerde en çok hangi makyajları göreceğiz? Mezuniyet partisinde hangi makyajlar dikkatleri üzerine toplayacak? Farmasi Make Up Artisti Tahsin Eryılmaz, mezuniyet gecesi etkileyici güzelliğe sahip olmak isteyenlere, kusursuz makyajın ipuçlarını veriyor

Minimal şekilde mükemmel hale getirilmiş bir cilt, doğal taranmış kaşlar, dengeli,  baskın olmayan hafif dudaklar ve size özgü eyeliner ile en özel gecenizde etrafınıza ışıltı saçabilirsiniz. Bronz bir görünüm isterseniz az miktarda koyu pudrayı, yüzün merkezinden burun kemerine doğru uygulayabilirsiniz.

f1

İçeriğinde macadamia ve argan yağı bulunan Farmasi BB Krem ile yüzünüzde taptaze ve doğal bir görününüm yakalarken gözlerinizi ön plana çıkarabilir, Farmasi’nin sabit göz makyajının kahramanı renkli krem göz farları ile ipeksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Glitter&Metalik eyeliner’lar düz çizgilerle yetinmeyip, makyajına metal ve parlak görünüm katarak gözlerini vurgulamak isteyenlerin favorisi olacak. Ürünün içeriğindeki inci taneleri ile mezuniyet gecenizde tüm bakışlar size dönebilir.

Dudaklarda cesur bir etki yaratacak Farmasi Intense Color Ruj ve Farmasi’nin çok sevilen ürünü Farmasi Velvet Mat Likit Ruj, mezuniyet gecesi için rahatlıkla uygulanabilir. Farmasi Terracotta Pudra’nın içeriğindeki yoğun sedefli ışıltılar sayesinde ciltte göz alıcı bir görünüm elde etmek mümkün. Sağlıklı, ıslak ve aydınlık bir görünüm sunan Terracotta Pudra’yı dekolte bölgesine de uygulayabilirsiniz

f3

Her cilt tonuna ve yapısına yönelik ürünleriyle kadınların hayallerine dokunan Farmasi; makyajseverlere eğlence, güzellik ve keyif dolu bir yaz diliyor.