FARKLI TASARIMLARLA İLHAM VEREN 11 HEDİYE FİKRİ

muzik

Yeni eve taşınan arkadaşınıza borcam alacak kadar sıradanlaşmayı reddediyorsanız, sevgilinize doğum günü hediyesi olarak gömlek almayı kendinize yakıştıramıyorsanız birbirinden yaratıcı bu tasarım markaların ilham veren ürünlerine göz atın. Doğal, minimal ve modern tasarımlardan geleneksel motiflerin mizahla birleştiği ilgi çekici hediyelere birçok alternatif fikir içeren bu rehber, ‘ne alsam, nerden bulsam?’ derdine derman olmaya geliyor.

 1. MÜZ

 

Yeni ofise, yeni eve, bitki seven tüm gönüllere hitap eden Müz, geometrik terraryumları, tasarım saksıları ve sıradışı bitkileriyle özellikle sükulent ve kaktüs meraklıları için ideal hediye fikirleri sunuyor.

 1. SAY SOMETHING LINEN

Keten üzerine nakşedilen popüler kültürün en komik hali. Hem hediyelik hem de organizasyonlarda kullanabileceğiniz keten mendilleri, flamaları ve daha fazlasını Say Something Linen’da bulmak mümkün.

 1. YELLOZ HANDMADE

 

Hem hediyelik hem evladiyelikler köşesinin baş tacı Yelloz Handmade yelpazelerini Bodrum sahillerinde ve yaz düğünlerinde nedimelerin elinde sıkça görmeye başladık. Farklı renk, desen ve sloganlarıyla yüzleri güldüren yelpazelerden yaz bitmeden mutlaka almanızı öneririz.

 1. FINE LIVING OFFICIAL

 

Fine Living Official, tasarladığı mandala temalı, merkez odaklı yuvarlak plaj havlularıyla yaz şıklığına farklı bir soluk getiriyor.

 1. 3RD CULTURE

 

Fotoğraftan mobilyaya, desenli emaye bardaklardan çantalara benzersiz tasarımlara imza atan 3rd Culture’ın internet sitesindeki, her zevke uygun ürünleri mutlaka incelemelisiniz.

 1. Nature Of The Things

Doğaya besledikleri sevgiyi tasarımlarına katarak özgün işler çıkaran Nature of The Things, özellikle takı severlerin hoşuna gidecek ürünler sunuyor.

 1. MUCS Atelier

Sadece budanmış ve artık, canlı olmayan kesilmiş ağaçları kullanarak hem doğaya hem tasarıma önem veren Mucs atelier, %100 doğal, el işçiliği ağaç ve tekstil ürünler üreten bir marka. Bizim favorimiz olan peynir servis tahtalarını önce kendinize sonra sevdiklerinize almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

 1. ODUN DESIGN

Ezber bozan, benzersiz ürünleriyle dikkat çeken Odun Design, zeytin ağacını bakır ve seramikle birleştirerek alışılmışın dışına çıkan tasarımları tamamen el ile üretiyor.

 1. PK DESIGN

Espriden anlayan, argoyu hayatın içinde tutan herkese alternatif bu eğlenceli kırtasiyelelik PK’ları birçok tasarım mağazasında bulmak mümkün. Defterden bez çantaya, magnetten kitap ayracına geniş bir ürün yelpazesine sahip PK Design’ın popüler kültürü bu biçim yorumlayan mizah dolu tasarımları, yazar/çizerlere oldukça uygun hediyelerden.

 1. GUTAV DESIGN FACTORY

Kişisel ve doğal ahşap tasarımların yaratıcısı Gutav Design Factory’de gözlük, papyon, takı birçok farklı ürün bulmak mümkün. Bizim en çok dikkatimizi çeken tasarımlar ise ahşap çantalar. Mutlaka inceleyin.

 1. HAPPY-NES

Hem kulağa hem göze hitap eden bu hippie kulaklıkları, müzik dinlemeden yapamayan herkese gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Happy-nes, farklı renk seçeneklerine sahip kulaklıklarının yanı sıra çirkin görünümlü şarj kablolarını, gözlük iplerini renklendirip güzelleştirerek farklı hediye alternatif.