Faith in Nature: İngiltere’nin 1 Numaralı Doğal Saç Bakım Markası! 

%99 doğal içerikli Faith in Nature Nemlendirici Hindistan Cevizi Şampuan ile saçlarınız neme doyacak!

Faith in Nature Nemlendirici Hindistan Cevizi Şampuan

Faith in Nature Nemlendirici Hindistan Cevizi Şampuanı, onarıcı özelliği ile bilinen Organik Hindistan Cevizi Yağı içeren doğal bir şampuandır. Hindistan cevizi yağının saç için doğal faydalarından yararlanan bu nemlendirici şampuan, yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olur. İçerisindeki tropikal aromalarla saçınızı doğal bir şekilde besler, saçlarınızda önemli ölçüde fark yaratır. Faith in Nature Hindistan Cevizi Şampuan hayvanlar üzerinde test edilmemiştir, SLS ve Paraben içermez, esansiyel ve organik yağlarla üretilmiştir. İçeriğinde hiçbir sentetik renklendirici, koku veya yapay koruyucu kullanılmaz.

Faith in Nature Doğal, sürdürülebilir, vegan, geri dönüştürebilir ambalajları ve etik anlayışıyla İngiltere’nin 1 numaralı doğal saç bakım markası olmasının yanı sıra Amazon UK’de de en çok satan saç bakım markaları arasında yerini alıyor.

Ödüllere Doymayan Faith in Nature!

The Natural Health Beauty Awards, The Healthy Awards, Global Green Beauty Awards, SME News, Business Elite Awards gibi ödüllerle de doğallığını taçlandırmaya devam ediyor.