F3ROGbyRana İle Eşsiz ve Eklektik Şıklık

Sanatı ve modayı aynı potada buluşturan genç girişimci Rana Aydın’ın markası F3ROGbyRana, sanatsal değeri olan, her biri tek ve eşsiz çantalara imzasını atmış. Dikkat çeken stiliyle F3ROGbyRana, eklektik stiliyle karakter sahibi tasarımlar yaratıyor.

Genç girişimci Rana Aydın, İngiltere’de üniversitede “Creative Direction” üzerine eğitim alırken, son yılında kurduğu markası “F3ROGbyRana” ile, orada yaşadığı dönemdeki gözlemlerini harmanlamış. Gün geçtikçe değişen moda endüstrisinin, daha kapsamlı hale geliyor olsa da hala sanat ile ayrıştırıldığını söyleyen girişimci, bu ayrışmanın tersine, sanat ve modayı aynı potada eritmeye inanıyor. Moda ve sanatın iç içe olabileceğini gösteren koleksiyonlar yaratan Rana Aydın, tüm çantalarının el yapımı olduğunun ve her bir modelden sadece birer adet bulunduğunun da altını çiziyor. Markanın amacı, kullanan kişinin kendini özel hissetmesi, eşi benzeri olmayan, bir başkasında göremeyeceği, karakter sahibi bir tasarıma sahip olabilmesi.

Markanın ilk koleksiyonu Kukki, adını Rana Aydın’ın anneannesi Şükran Bayatlı’ya ithaf edilmiş ve kendisinin takma ismini taşıyor. Doğadaki oluşumlar, hayvanlar, Şükran Bayatlı stili ve kişiliğinden yola çıkarak F3ROGbyRana’nın yeni koleksiyonu yaratılmış.

Rana kelimesi İtalyanca ve başka dillerde kurbağa anlamına geldiği için markasına F3ROGbyRana ismini koyan girişimci, şu an yeni koleksiyonu üzerine çalışıyor. Yeni koleksiyonda kemer ve takı gibi aksesuarlar da çantaların yanına eklenecek.

Tüm koleksiyonu @f3rogbyrana adresinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.