Ex Nihilo CHANDIGARH EXPRESS İle Ütopyaya Yolculuk

Niş parfüm markası Ex Nihilo’nun BABYLONE Koleksiyonu’nun yeni üyesi CHANDIGARH EXPRESS. İlhamını Fransız mimar Le Corbusier’nin ütopik rüyasından alan, çiçeksi, odunsu ve deri notalara sahip etkileyici bir eau de parfum.

Ex Nihilo CHANDIGARH EXPRESS İle Ütopyaya Yolculuk

İlhamını yaratıcı avangart ve Fransız saf incelik ruhundan alan Ex Nihilo’nun, Babil’in muhteşem güzelliğini yansıttığı BABYLONE Koleksiyonu’nun son üyesi CHANDIGARH EXPRESS, Fransız mimar Le Corbusier’in ütopik rüyasından ilham alıyor. Sivaliks’in eteklerinde pitoresk bir konuma sahip olan bu bina, Hindistan’da yirminci yüzyılda şehir planlaması ve modern mimari alanındaki en iyi deneylerden biri olarak biliniyor.

Ex Nihilo yaratıcıları bu parfümle, Avrupa’nın özgünlüğünü Hint bilgi birikimiyle harmanlayarak doğada sıfırdan yaratılan bu şehrin yansıttığı avangart ruha saygılarını sunmak istediler. Sanat ve bilim arasındaki dengeyi koruyan parfümör Gaël Montero imzası taşıyan parfüm geleneksel ve modern arasında bir köprü. 

Notalarında kakule, davana, yasemin, paçuli, vetiver ve benzoin’in bulunduğu etkileyici koku, egzotik renk, doku ve kokulardan oluşan geniş bir palete sahip. Bitki örtüsü ve betondan oluşan bir vahanın yüceltilmiş kontrastı, deri yüzeylerle hayal ürünü bir yaratım. 

Üst notalarında mandalina, bergamot, kakule, orta notalarında yasemin, Mahonial™, davana, köknar balzamı, deri akoru, alt notalarında paçuli, vetiver, tonka fasülyesi ve benzoin ile CHANDIGARH EXPRESS ütopik bir yolculuğu sembolize ediyor. Parfümün silajı, olağanüstü parfümlü mist MAGNETIZE ve yüce esans OUD ile birlikte daha etkili hale geliyor.