Evlerde kusursuz temizlik için Sapro desteği

Yaz ayları gelince evlerimizi havalandırmak adına pencere ve balkonlarımız sürekli açık. Bu uygulama yazın tatlı havasını evlerimizin içine çekmek için harika olsa da, bizleri açık alanlardan evlere giren tozla baş etmeye, sürekli temizlik yapmaya zorluyor. Ev temizliğinde ıslak mendilin pratik kullanımından yararlanırken uluslararası standartlarda güvenlik ve hijyen arayan tüketiciler ise, Sapro’nun dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markaları adına ürettiği ıslak mendil ürünlerini tercih ediyor.   

Ürünlerini 60’dan fazla ülkeye ihraç eden ve Türkiye’nin en fazla Ar-Ge yatırımı yapan 250 firmasından biri olan Sapro, private label üretim yaparak A101, BİM, Migros, Dalin, E-Bebek, Carrefour, Can Bebe, Evy Baby gibi Türkiye’nin dev markaları için ıslak mendil üretiyor. Islak mendil üretiminde Avrupa Birliği kozmetik üretimi standartlarını uygulayan Sapro’nun laboratuvarlarında 100’e yakın parametre,  ISO 17025 standardına uygun şekilde analiz ediliyor.

Çok farklı kullanım alanları için ıslak mendil üretimi gerçekleştiren Sapro, çeşitli markalar için ürettiği ev temizliğine yönelik ıslak mendil ürünlerini, köşe bucak temizlikle fazla zaman kaybetmek istemeyen kullanıcılar için tavsiye ediyor. Pratik kullanımıyla tüketicileri cezbeden ev temizliği ürünleri, evin farklı köşeleri için tasarlanan geniş yelpazedeki seçenekleriyle kullanıcıların yardımına koşuyor.   

Evlerde kusursuz temizlik

Sapro’nun ev temizliğine özel olarak hazırladığı ve farklı markalar tarafından pazara sunulan ıslak mendiller ile mutfak ve banyo gibi hijyenin ön planda olduğu, ıslak zeminli ortamlar, ömrünü korumak istediğiniz ahşap mobilyalar, bakımı büyük özen isteyen parkeler, parmak izi, yağmur, toz gibi birçok dış etken nedeniyle kolayca kirlenen ve temizlenmesi en zahmetli alanlardan biri olan camlar kolayca ve en yüksek hijyen standardında temizleniyor ve korunuyor.