Espriden Anlayanlara PK DESIGN’dan Evladiyelik Kırtasiye Ürünleri

PK DESIGN

Stationery with a sense of humor

pkdesign_yuhcusoha_defterler

 

Defterden tebrik kartına, bez çantadan kitap ayracına masalarımızı bir süredir şenlendiren eğlenceli PK Design kırtasiye ürünlerini sizler için kurcaladık. Bilmeyen varsa galeriye göz atıp bu evladiyelik kırtasiye ürünlerini alınacaklar listesinin başına ekleyebilir.

 

“Ayılıp-bayıldığımız” bu ürünlerin yaratıcısı yetenekli tasarımcı Polin Kuyumciyan. Polin, yarattığı PK Design ürünlerini; yoğun argolu, espri anlayışına sahip, çoğunlukla Türkçe sokak kültüründen esinlenmiş, renkli ve tipografik ürünler olarak tanımlıyor. Argoyu ve sokak dilini günlük hayatta herkesin bolca kullandığı gerçeğiyle ve mizahı ürünlere hakkını vererek yansıtabilme özelliğiyle sıra dışı ve samimi bir marka ortaya çıkaran tasarımcı Polin Kuyumciyan’a markayı ve tasarımlarını sorduk.

Bu sıralar ise yakın bir zamanda satışa geçen “Konu Komşu by Ferhan 4 PK Design” adlı, Ferhan Şensoy’un ilüstrasyonları ile Polin Kuyumciyan tasarımlarımın birleştiği bir kapsül koleksiyonun ilk defterleri satışa çıktı. Biz hem Polin’in tasarımına hem Ferhan’ın illüstrasyonlarına bayıldık!

PK marka tasarım kırtasiyelikleri nerede bulabilirim diye düşünüyorsanız; 2016 itibariyle zet.com, Lunapark Galata, Cassette Bağdat Caddesi, Cassette Nişantaşı, Cassette Kanyon AVM, Atöyle Bun, Bun Design İstinye Park, Bun Design Cevahir AVM, Modda Kadıköy, Mutlu Mikrop Akmerkez, Sade Dükkan, Mahal Dükkan Ankara, Losta Butik Selimiye Köyü ve Burası! Youth Store’ların bulunduğu kampüslerde bu ürünleri satın almak mümkün.