English Home: Yaşayan Mutfakların Pişirme Markası

English Home, yemek pişirmeyi zevkli, pişirdiğini lezzetli yapan ürünleri ile mutfakları dönüştürüyor!

English Home: Yaşayan Mutfakların Pişirme Markası

Bugüne kadar yemek pişirme ve mutfağa dair algımızın çoğu annemizin mutfağında gördüklerimizle şekillendi. Evimizin mutfağındaki pişirme deneyimi, eskiden sadece doyma odaklı, görev gibi algılanan bir deneyimdi. Oysa bugün ne mutfaklar sadece yemek pişirilen alanlar ne de pişirme sadece gündelik bir görev. Artık mutfaklar sevdiklerinle yeni şeyler denediğin, keşfettiğin, ilham aldığın yaşayan alanlar. Pişirme ise bir deneyim.

Yeni dünyanın trendlerini en hızlı şekilde uygulayan English Home, pişirmeyi zevkli, pişirdiğini lezzetli kılan ürünleri ile bugünün yaşayan mutfaklarına ilham veriyor.

Kısa süre önce küçük ev aletleri kategorisine giriş yaparak sektörde ses getiren English Home, yeni kategorisi pişirme grubu ürünleriyle de yaşam alanlarındaki varlığını artırıyor. Herkesin ve her evin ihtiyacına göre pratik, sağlıklı tencere ve tava gibi pişirme ürünleriyle yemek pişirmeyi zevke dönüştürecek English Home, şık ve kaliteli çizgilerinin yansımalarını mutfaklarla buluşturuyor. 

Yaşayan mutfakların ihtiyaçlarına uygun çeşitlilik, pratiklik, sağlığı ön plana alan kalite, mutfaklara yakışan tasarımlar, deneyimi geliştiren inovasyonlar ve trend çözümlerle English Home mutfaklarda yerini alıyor.

English Home, Türkiye genelinde birçok mağazasının yanı sıra web sitesi ve e-ticaret kanalları olmak üzere birçok kanaldan kullanıcıların kolay ulaşabileceği bir şekilde beğenisine sunduğu tencereleri ile English Home kalitesi ve deneyimini mutfaklarda yaşatacak. Yemek pişirmeyi sevenler tencere setlerinden özel amaçlı tencerelere kadar farklı renk ve tasarımlara sahip pişirme ürünleri mutfak ve sofralarda yeni keşiflere açılacak. Evleneceklerin çeyizlerine ve özel gün hediyelerine yeni bir alternatif de sunacak olan pişirme grubu ürünler, bugünün ve geleceğin mutfaklarında English Home imzasını taşıyacak.