EN İYİ 5 MOBİL YOGA UYGULAMASI

HER YERDE NAMASTE, HERKESE NAMASTE

Yoganın, özünde nefes ve esnemenin egzersizle bütünleştiği doğal bir meditasyon aracı oluşu, yoganın modern teknolojinin nimetleriyle tanışmasına engel değil tabii ki. Bir spordan ya da egzersizden ziyade zihni ve bedeni medite eden başlı başına bir yaşam biçimi olan yogaya başlamayı düşünüyorsanız, yogaya başladınız fakat iş hayatınıza adapte etmekte güçlük çekiyorsanız yararlanabileceğiniz en pratik kaynaklardan birisi de günümüzün kurtarıcıları mobil uygulamalar.

Türlü okulları ve biçimleri olan yogada her an aslında hareketin, meditasyonun ve nefes kontrolünün birleşmesine varıyor. Biz de bu üç etmenin birleşimini günlük hayata uygulamanızı kolaylaştıracak mobil uygulamaların en etkili ve kullanışlı olanlarını sizler için araştırdık.

Biliyorsunuz ki yogayı bu kadar cazip kılan en önemli unsur onun kolay ulaşılabiliyor olması ve her yerde yapılabiliyor olması. Duruşların neredeyse hepsi her fitness seviyesine, yaşa ve egzersiz becerisine göre yeniden uyarlanabilir hareketler. Dolayısıyla kendinize uygun seviyede yogayı, teknolojinin yardımıyla bulabilir ve her nerede olursanız olun yoga çalışması yapabilirsiniz.

Artık bahaneniz kalmadı. Uygulamaları indirin ve değişimin tadını çıkarın. Yeni yılda yoga ile bedeninizi ve zihninizi rahatlatın.

yoga