En Değerli Mücevher Anneler

Dokundukları her şeyi parlatan, şefkatli elleriyle en zorlu anlarda mucizeler yaratan annelerimizin bu özel gününde onları mutlu etmenin sayısız yolu var. İlhamını annelerden alan Atasay, en değerli hazinemiz annelerimizin bu özel gününü seçili pırlanta ürünlerinde %50’e varan indirimlerle kutluyor.

Atasay, tüm zorluklar karşısında daima bizlere kol kanat geren, sevdikleri için fedakarlık yaparkan hiç tereddüt etmeyen, ailesini ve sahiplendiği tüm canları sevgiyle büyüten annelerimize minnetini sunmak ve onları özel hissettirmek isteyenler için Anneler Günü’ne özel indirimler sunuyor.

Dokundukları her şeyi bereketlendiren annelerimizin parmaklarını süsleyecek pırlanta yüzükler, kokusuyla bizleri çocukluğumuza götüren, zarif boyunlarında daima taşıyacakları şık tasarımlardan oluşan zamansız altın ve pırlanta kolyeler, yılın en trendi su yolu pırlanta bileklik ve küpeler Atasay mağazaları ya da www.atasay.com’da yerini alıyor.

Atasay, tüm mücevherlerden değerli, pırlantalardan ışıltılı, altından kıymetli, en değerli hazinemiz annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor.